Horoskop na měsíc březen. Která znamení budou mít štěstí v lásce

Která znamení zvěrokruhu najdou lásku a která budou mít štěstí? Těchto šest znamení dostanou mnoho příležitostí, kterých je třeba využít.

i Zdroj obrázku: Pixabay
                   

Každý měsíc jsou ve výhodě jiná znamení zvěrokruhu. Přestože je březen krátkým měsícem, následujících šest znamení mohou získat mnoho štěstí, ale také lásky do svého života. Stačí jen vnímat příležitosti a ve správný čas je využít.

Březen je měsícem v Kozorohu

V březnových dnech se Venuše i Měsíc přiklání do skvělých konstelací. To znamená jediné — nacházíme se v měsíci Kozorohu. Díky tomu se může dařit šesti znamením, ke kterým je štěstěna přikloněna.

Jsou to tato znamení:

  • Rak
  • Lev
  • Panna
  • Váhy
  • Kozoroh
  • Vodnář

Pojďme se ale podívat na jednotlivá znamení zvlášť. Každé znamení zvěrokruhu má na svou stranu přikloněno štěstí v jiném ohledu. Nezadaní mohou najít svou osudovou lásku, sezdaní zase objeví znovu svou lásku a vášeň v partnerovi. To všechno je ohromně důležité pro vnitřní klid i pocit štěstí. Všechny tyto důležité životní prvky vám mohou být nápomocné zvlášť v této době.

Rak iZdroj fotografie: Freepik
Rak

Charakterizujícími povahovými rysy pro muže i ženy ve znamení Raka jsou zřejmé na první pohled. Je to zejména pocit harmonie a porozumění. V březnu bude prostor pro velké životní kroky i změny v partnerském životě. Pokud plánujete životní změnu, nyní vás touha přinutí k odhodlání se. Jestliže žijete v harmonickém vztahu, tento měsíc objevíte dlouho zapomenutou vášeň a oheň mezi vámi.

Lvy čeká velká životní změna

Lidé narození ve znamení Lva se mohou těšit na velké a vzrušující změny. Pokud váš nynější vztah nedává hlubší smysl, pak se v březnu konečně odhodláte k velké a definitivní změně. I rozchod může být vaší výhrou a cestou k lepší budoucnosti. Jestliže už delší dobu žijete svobodný život a hledáte lásku, pak máte v březnu velkou možnost potkat opravdovou spřízněnou duši.

Lev iZdroj fotografie: Freepik
Lev

Panny v březnu potkají jeden z protějšků, který pro ně bude velmi atraktivní a přitažlivý. Díky možnosti flirtování a pocitu dobývání nové lásky vás bude březen velmi bavit a v mnoha dnech ucítíte krásné pocity štěstí.

V počátcích si užijete krásné dobrodružství a díky krásným pocitům plynule přejdete do skutečného milostného vztahu. Pokud již svou lásku dávno máte, pak je opravdu dost pravděpodobné, že se dočkáte početí vašeho dítěte.

iZdroj fotografie: Freepik
Panna

I Váhy mají velkou možnost poznat svou pravou lásku. Zkuste však nad každým momentem chvíli přemýšlet a nejednat impulzivně, může se to vymstít zejména již zadaným jedincům. Pokud je ve vašem vztahu či manželství už delší dobu ve vzduchu otázka založení rodiny, pak je březen ideálním měsícem pro první dialog o konkrétních představách a plánování.

Váhy iZdroj fotografie: Freepik
Váhy

Kozoroh je racionální a svým emocím příliš nevěří

Skutečním mistrem v racionálním uvažování je rozhodně Kozoroh. Díky tomu, že své emoce přesouvá spíš na druhou kolej a stále nad vším racionálně přemýšlí, nedokáží se tolik soustředit na možné štěstí v lásce. I kozorohy ale může potkat ta pravá láska právě v březnu.

iZdroj obrázku: Pixabay
Ne každému se horoskop vyplní

U všech, kteří se narodili ve znamení Vodnáře, bude viset ve vzduchu láska. Tento nový vztah vám otočí každý postoj v životě vzhůru nohama a každou změnu si budete maximálně užívat.

Vodnář iZdroj fotografie: Freepik
Vodnář
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články