Velký říjnový horoskop: Čeká na vás finanční překvapení, velké příležitosti, nebo přijdete o všechno?

Horoskop pro tento měsíc prozradí řadu důležitých informací z oblasti financí. Dozvíte se, zda je lepší investovat, nebo se raději držet při zemi.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Peníze jsou součástí našich životů. Pokud trpíme nedostatkem, jsme smutní, vystresovaní a může se nám život zdát o mnoho těžší. K životu jsou potřeba, ale neměli bychom je řadit mezi první příčky našich priorit. Nejen, že bychom tím omezili svůj život na materiální věci, ale v momentě sebemenší finanční těžkosti bychom se lehce dostávali do zbytečných depresí.

Berani, Býci a Štíři – velké změny nečekejte

Tento měsíc nemůžou Berani očekávat mnoho změn. Nevzdávejte se naděje, zlepšení přijde brzy. Finanční problémy mohou ovlivnit začátkem měsíce Býky, kteří by se měli mít na pozoru před jedním ze spolupracovníků. Tento měsíc byste se měli vyhnout velkým finančním investicím. Štíři budou čelit menší neshodě s nadřízeným, ale pokud se budou snažit o vysvětlení, situace se rychle zklidní. Neztrácejte trpělivost a zkuste být o trochu milejší.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Blíženci, Raci a Lvi – riskovat se občas vyplácí

Změny, které ovlivní pracovní sféru, přijdou k Blížencům a pomohou udržet jejich podnikání. Seberte odvahu a zkuste riskovat, může vám to přinést nové možnosti. Pokud Raci dělají svou práci profesionálně, finanční ohodnocení je nemine. Buďte odvážní a zaklepejte na dveře nadřízeného s návrhem o zasloužené zvýšení platu. Velmi dobrý měsíc čeká na Lvy. Pomůže vám dobrá rada zkušenější osoby. Pokud zapomenete na strach, vaše úspěchy vám obrovsky zvýší sebedůvěru.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Panny, Váhy a Kozorozi – těžké finanční období

Špatně investované peníze můžou Panny trochu vykolejit a znejistit. Nemějte obavy, v této situaci je to přirozené. Těžké období přichází pro znamení Vah. Snažte se snížit veškeré náklady a vyhněte se půjčkám. Osobní problémy ovlivní Kozorohy a mohou jim bránit vykonávat kvalitní práci. Pokuste se oddělit tyto dvě životní oblasti a soustřeďte se.


iZdroj fotografie: Pixabay

Střelci, Vodnáři a Ryby – neplýtvat, ale investovat

Nákupní horečka pohltí Střelce, kteří neodolají nákupu i mnohdy zbytečných věcí. Pokud nechcete mít později finanční problémy, přestaňte dnes plýtvat s penězi. Naopak pro Vodnáře bude tento měsíc velmi vhodný k investování a obchodům. Moc o tom nepřemýšlejte a jednejte právě teď. Ryby se mohou těšit na měsíc štěstí. Dostanou příležitosti, které se neodmítají. Ve financích obvykle velký úspěch nemáte, proto si ho teď maximálně užijte.

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 576 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná