Jason Statham alias Kurýr s bujnou hřívou. Žádné sci-fi, zamlada měl doslova kštici

Známý britský herec, kterého by už od mládí mohla trápit ztráta vlasů, se rozhodl ji brát jako svou přednost. Svou mužnost tím ještě posílil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Spousta amerických herců zažila období své největší slávy v pokročilejším věku, ať už se bavíme například o Morganu Freemanovi, ale i dalších osobnostech. Každý hollywoodský herec, který se zapsal do povědomí diváků, má také něco, co ho odlišuje od ostatních, a činí ho tak dobře zapamatovatelným. Tohoto herce si například jen málokdo dokáže představit s kadeřemi vlasů na hlavě. Předčasné vypadávání vlasů se totiž tento herec rozhodl místo slabiny považovat na přednost.

Jason Statham

Známý herec narozený 26. července 1967 ve Spojeném království se proslavil velkým množstvím filmů. Na kontě má například oblíbenou trilogii Kurýr nebo snímky jako Sbal prachy a vypadni, Zastav a nepřežiješ či Loupež po italsku. Rodiče mi byli velkým vzorem. Každé ráno vstávají s úsměvem, tančí společenské tance a jak sami říkají, jsou šťastní jako prasata v blátě,“ popisuje prostředí, ze kterého pochází. „Máma mě vedla k tomu, abych jedl zdravě, a už od puberty jsem začal posilovat,“ dodává.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Jason Statham na tiskové konference s další hollywoodskou star Dwaynem Johnsonem

I přes to, že na obrazovce proslul rolemi záporáků a často ho vidíme bušit do lidí, v reálném životě tolik bojového adrenalinu nepotřebuje. „Přestože jsem dělal během své kariéry velké množství bojových sportů, mám rád také všechny aktivity spojené s vodou, popisuje Jason. „Jezdím na vodním skútru, mám rád surfování, jízdu na vodních lyžích nebo wakeboardu,“ dodává. Na otázku, zda se něčeho v adrenalinových sportech bojí, odpovídá, že ne, protože výzvy bere tak, jak přichází.

Známý herec, kaskadér a otec

Jason si kromě své kariéry plní důležité sny i ve svém životě. V roce 2016 se zasnoubil s o 20 let mladší modelkou jménem Rosie Huntington-Whiteley a v roce 2017 přivedli na svět svého prvního syna, kterého pojmenovali Jack Oscar. Jason sám věří tomu, že pokud člověk něco v životě moc chce a jde si za tím, je předurčený k tomu, aby se to splnilo. „Když jsem byl malý, říkal jsem si, že chci být kaskadér,“ popisuje své sny. „Teď tu práci dělám a nedokážu si představit nic jiného,“ dodává.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Jason Statham se svou životní partnerkou

Cesta ke splnění jeho snu ale nebyla jednoduchá. Kromě velkého množství odhodlání byl potřeba také dostatek motivace. Co Jasona motivuje k tomu, aby se chtěl stále posouvat dopředu? „Už nikdy bych se nechtěl vrátit k prodeji hodinek,“ vysvětluje známý herec s úsměvem.

Ztráta vlasů jako přednost

Jason se od mládí věnoval také závodním skokům do vody. Ať už je jeho ztráta vlasů způsobena častým nošením koupací čepice nebo genetikou, Jason se rozhodl udělat z této pro někoho ne příliš příjemné záležitost přednost. I na archivních fotografiích jde vidět, že díky holé hlavě získal ten správný šmrnc. Jason je mužný typ, který se ustupující linii vlasů rozhodl vyřešit úplným oholením, a rozhodně to nebyla chyba.

Jak se vám Jason bez vlasů líbí?

Jason Statham na archivních fotografiích

Zdroj: MensJournal

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů