Jsou jí teprve 4 roky, denně ale zvedá činky v posilovně. Ona je šťastná, rodiče ale denně dostávají nenávistné a výhružné zprávy

Rodiče sportovci podporují obě své děti v jakémkoliv pohybu. Matka se pochlubila videem dcery, která ve svých čtyřech letech zvedá činky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ne nadarmo existuje přísloví: jaký otec, takový syn. Zmíněná slečna je doslova kopií svých sportovně založených rodičů. Na tom by nebylo nic špatného ani zvláštního. V médiích se neustále objevují zprávy o dětské nadváze a jejích katastrofálních dopadech na zdraví a psychiku dětí. Nemluvě o tom, že jsou doteď některé děti zasaženy dopady covidové karantény.

Fitness průmysl

Příběh této mladé slečny by byl doslova definicí pozitivní novinky, kdyby nezačala se zvedáním činek již ve svých čtyřech letech. Zdravý životní styl a s ním spojené cvičení je v poslední době velkým trendem. Kdo nechodí do fitka, jako by nežil. Každý takovým způsobem aktivní člověk, který zvedá váhy, by však měl mít určité povědomí o tělesné stavbě.

Nemluvě o správné technice provádění jednotlivých cviků s různými závažími. Dívčinými rodiči jsou Jordon a Jesse Bowenovi. Tito manželé se již spoustu let pohybují v oblasti fitness podnikání a průmyslu. Sport pro ně nepředstavuje pouze zaměstnání a zdroj financí, ale také vášeň, bez které si nedokáží představit svůj život. Kromě malé slečny mají ještě syna.

Posilovna denním chlebem

Oba sourozenci tráví většinu dne v posilovně nebo na venkovním cvičišti. Jejich cviky se nijak neliší od těch, které provádějí dospělí lidé. Mrtvý tah, kliky a přítahy jsou pro ně denním chlebem. Všichni členové rodiny se pyšní obdivuhodnými břišními svaly a vysportovanou figurou. Manželé si před třinácti lety otevřeli svou vlastní tělocvičnu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jes Bowen (@jb_figure)

Tímto krokem se dostali do povědomí veřejnosti. Jesse si zanedlouho založila účet na sociální síti Instagram, kde sdílí a přidává fotografie své rodiny při nejrůznějších sportovních aktivitách. Uživatelé v komentářích jsou však znepokojeni životním stylem dětí. Pod příspěvek například napsali: „Jsem trenér a tohle není správné. Nikdo tady nevidí, co se děje? Jednou za to zaplatí svými klouby.“

Jaký máte názor na cvičení s činkami v tak nízkém věku?

Zdroj: Popularne
Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články