Její dcera šla na skluzavku a vrátila se s pořezanýma nohama: Matka teď varuje všechny rodiče před chybou, kterou dělá většina z nich

Přestože by dětská hřiště měla být bezpečným místem, není to pravidlem. Ve vteřině se pak bezstarostná zábavná hra může změnit ve zběsilý výjezd do nemocnice.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Cílem procházek většiny rodičů s dětmi bývá obvykle dětské hřiště. Je to zábavný a bezpečný prostor, kde se jejich ratolest pořádně vyřádí. Zároveň si mohou rodiče odpočinout na lavičce a jen letmo dohlížet, zda je dítko šťastné a v pořádku. Jenže i na tak nevinném místě může čekat nebezpečná nástraha. Přesvědčila se o tom matka 2leté holčičky.

Zábavná hra se změnila v noční můru

Měl to být úplně obyčejný den. Amy Smithová vyrazila s dcerou Dema-Mai do Kitson Parku v anglickém Torquay. Holčička si hrála a její matka ji pozorovala. Během chvíle se pohodová atmosféra změnila v noční můru. Malou dívku zaujala skluzavka. Přidržovala se a pomalu se jí podařilo vystoupat nahoru. Chvilku rozjímala, než se chystala sklouznout. Maminka ji v tom na dálku z lavičky povzbuzovala.

Šikovná holčička se posadila a bez problémů se sklouzla dolů. Najednou však začala plakat a běžela k matce. Vyděšená Amy okamžitě vyskočila z lavičky a hrnula se k dceři. Nevěřila vlastním očím, když spatřila, jak má dítě na několika místech pořezané nohy a po stehnech mu stéká krev. Amy vzala dceru do náručí a podívala se na skluzavku. Všimla si na ní poházených skleněných střepů, které způsobily holčičce bolestivá zranění.

Střepy na skluzavku někdo dal záměrně

Matka okamžitě odjela s pořezanou holčičkou do nemocnice. Lékaři poranění ošetřili, naštěstí nebyla závažná. Rozčílená žena kontaktovala dozorce parku. Informovala jej o incidentu a vyzvala muže, aby rozbité sklo neprodleně uklidil, než se zraní další dítě. Podle ní tam střepy někdo umístil úmyslně. „Jsem opravdu naštvaná, že něco takového někdo udělá v dětském parku,“ prohlásila naštvaná matka.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Amy nyní nabádá ostatní rodiče, aby byli obezřetnější, když jdou s dětmi do parku na hřiště. Nikdy totiž nevědí, co se může stát. „Byla jsem na Demi tak hrdá, že se právě naučila vylézt nahoru a sklouznout se. A pak se stane toto,“ řekla Amy. Nikdy už prý nepustí dceru hrát si samotnou, dokud se sama pečlivě nepodívá, zda se na hřišti nepovalují odpadky, které by mohly být nebezpečné.

Jak kontrolujete místa, na kterých si hrají vaše děti?

Zdroj: TudásFája
Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články