9letá holčička vůbec netuší, že jí zbývá už jen pár měsíců života. Od rodičů je to to nejkrásnější gesto

Devítileté holčičce zbývá kvůli neléčitelnému nádoru na mozku už jen několik měsíců života. Rodiče si přejí, aby je prožila co nejveseleji.

Dívka s růžovými vlasy i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když devítiletou Ciaru začala pobolívat hlava, rodiče ani nenapadlo, že by za tím mohlo být něco vážného. Situace se ale změnila a stav malé holčičky se začal horšit. Teď jí zbývají poslední měsíce života a rodiče se snaží, aby si je užila naplno.

Měla celý život před sebou

Už vás někdy bolela hlava? V tu chvíli jste asi nepomysleli na to, že by mohlo jít o něco vážného. Podobné myšlenky nenapadly ani rodiče malé dívky, která si začala stěžovat, že ji pobolívá hlava. Zpočátku na bolest zabíraly prášky, které problémy na nějaký čas utlumily. Situace se ale změnila ve chvíli, kdy se jednoho rána Ciara probudila s problémy se zrakem.

Rodiče okamžitě vzali dívku do nemocnice, kde došlo k děsivému odhalení. Web Pokukaj píše o hrůzné diagnóze v podobě agresivního nádoru na mozku. Lékaři rodičům řekli, že nádor holčičce zasahuje doprostřed mozku a je příliš obrovský, aby se dal léčit.

Noční můra každého rodiče

Pokud máte děti, jistě s námi budete souhlasit, že dozvědět se o nevyléčitelné nemoci je ta nejhorší noční můra, kterou můžete zažít. Malá holčička, která měla celý život před sebou, má teď pouze několik měsíců života. Rodiče se svěřili, že jim lékaři nedávají roky, ale pouhé měsíce, protože situace s nádorem na mozku je velmi vážná.

iZdroj fotografie: Freepik

Místo toho, aby se rodiče z hrůzné situace hroutili, rozhodli se k tomu postavit úplně jinak. Zapřísáhli se, že poslední měsíce života jejich holčičky budou šťastné a veselé, píše web So Share This. Dělají maximum, aby byla Ciara v pohodě a nepřipouštěla si, že je nemocná.

Ciara ani její desetiletý bratr nevědí, že umírá. Rodiče je tohoto bolestivého sdělení ušetřili. Maminka Stacie přiznala, že se dceři snaží splnit každé přání. I když je to finančně náročné, cokoliv holčičku napadne, to se rodiče snaží uskutečnit.

Peníze na dětské sny

Rodina si nemohla všechna přání malé holčičky dovolit. Společně se svými přáteli, rodinou a dokonce i cizími lidmi vybrali peníze, aby bylo možné uskutečnit vše, co si malá Ciara přeje zažít, než umře. Rodina proto navštívila vodní park Great Wolf Lodge v Pensylvánii. Udělali si výlet na Floridu a navštěvují basketbalové zápasy. Rodina zkrátka chce, aby poslední dny devítileté Ciary byly ty nejkrásnější.

Co si myslíte o přístupu rodičů k celé situaci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články