Bývalá hvězda Ulice Pagáčová se na sociálních sítích vystavuje nahá. Lidé ji za to ještě vychvalují

Herečka, kterou proslavil nekonečný seriál Ulice, si vyrazila odpočinout od rodičovských povinností. Dopřávala si relax, masáže, saunu i osvěžující koupele.

i Zdroj fotografie: David Sedlecký / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Letní horké počasí vybízí k většímu odhalování. Sociální sítě se tak hemží polonahými fotkami známých i neznámých lidí z pláží, od moře nebo bazénu, kde ze svého těla skrývají naprosté minimum. V případě někdejší seriálové hvězdy Patricie Pagáčové však neplatí ani to. Odhalila své křivky a nechala se zvěčnit úplně nahá.

Ochlazení v jezírku je po sauně pecka

Odvážnou fotografii zveřejnila na svém instagramovém profilu. Role matky malé Bibiany 33leté herečce svědčí, ale stejně jako jakýkoli jiný rodič ocení, když potomka pohlídají babičky a může si odpočinout. To se herečce a jejímu manželovi Tiborovi podařilo a strávili volno v senohrabském rezortu nedaleko Prahy. Dopřáli si saunu a následné ochlazení v jezírku.

Právě v jezírku vznikl odvážný snímek maminky roční holčičky. „Boží začátek dne. Skvělá jedna noc bez dítěte. Díkybohu za babičky. Vyspalí, odpočatí, co více si přát. A teď hurá za Bibi,“ napsala herečka k fotografii, na které je zcela nahá. Na záběru je však zezadu. „Ochlazovací jezírko má krásných 17 stupňů a po té sauně je to prostě pecka,“ dodala herečka.

Vojtek by chtěl být bambusem v jezírku

Odvážná fotografie, kterou pravděpodobně pořídil hereččin manžel, sklidila bouřlivý ohlas mezi fanoušky. Slova pochvaly herečka v komentářích sklidila od mužů i od žen. Přidali se i herečtí kolegové. „Poprvé v životě chci být bambusem,” napsal například Roman Vojtek v narážce na bambusy v květináčích, které Pagáčová měla v bazénku před sebou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Podobných reakcí se objevila celá řada. „Patricie, styďte se. Toto dělá máma od dítěte v dnešní době? Ani jste se neotočila,” napsal další z fanoušků. Bývalá první dáma Dagmar Havlová poslala Patricii srdíčko. Herečka, jež se proslavila zejména rolí v seriálu Ulice a porotcováním v hudební soutěži SuperStar, pravidelně zásobuje sociální sítě snímky ze svého soukromí. Nahou fotku zveřejnila poprvé.

Co říkáte na odvážný snímek herečky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund