Herec nečekaně zemřel přímo při natáčení | DámskýDeník.cz

Hvězda Hollywoodu a veterán mýdlové opery nečekaně zemřel přímo při natáčení dalšího trháku. Obrovská rána pro filmový průmysl

Náhlá a neočekávaná smrt amerického herce a veterána mýdlové opery šokovala svět, zemřel přímo u natáčení dalšího filmu. Muž po sobě zanechal ženu a tři děti.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dne 30. července 2021 nečekaně zemřel americký herec, který byl znám z několika televizních seriálů jako je Všeobecná nemocnice, Tak jde čas a Port Charles. Jay Pickett měl za sebou již pěknou řádku filmů a sérii. Jeho náhlý odchod byl však hodně překvapivý. Před nedávnem totiž ještě začal s natáčením nového filmu, v němž měl být jednou z hlavních hvězd a jehož vydání se předpokládalo na rok 2022. Nečekané události však všechno obrátily naruby.Bohatá kariéra herce Jaye Picketta

Pickett se narodil na východě Washingtonu ve Spokane, ovšem vyrůstal na samotném západě Idaha. Již v mládí si byl jist, čím chce být, a proto se pustil do studia herectví na Boise State University. Později pokračoval ve studiu na University of California, kde získal magisterský titul, a to rovněž z herectví. Na těchto školách dostal několik příležitostí v divadelních produkcích, jež samozřejmě využil. A tak z jeho koníčku postupně stala vysněná práce.

iZdroj fotografie: Pixabay

Byl nejen hercem, ale také producentem a spisovatelem. Vidět byl ve spoustě filmů, seriálů a minisérii. Roli dostal například v China Beach, Mr. Belvedere, Dragnet, Jake and The Fatman, Matlock či Perry Mason. Ve svém prvním filmu si zahrál již v roce 1989, když mu bylo 27 let. Jeho kariéra pokračovala – účinkoval hlavně v dramatech, a dokonce i hororech.

Hobby a osobní život Jaye Picketta

Herec svůj volný čas obvykle využíval ke sportování. Byl totiž nadaný pro pohyb a měl rád fotbal, lyžování, ale i basketbal a baseball. Navíc byl také zkušeným westernovým jezdcem, protože to velice dobře uměl i s koňmi. Díky tomuto koníčku mu byla nabídnuta nejen poslední filmová role. Podle jeho spolupracovníků to byl opravdový kovboj.


iZdroj fotografie: Pixabay

Se svou budoucí manželkou Elenou Bates se poprvé potkal za studií. Jiskra mezi nimi rychle přeskočila a 9. srpna 1986 se vzali. Nikdy se nerozvedli a šťastný vztah jim vydržel od začátku až do konce. Měli spolu tři děti – dceru Michaelu, Maegan a nejmladšího syna Tylera. Šokující zpráva o jeho smrti zasáhla všechny členy rodiny. Jednou odjel na natáčení a zkrátka už se nevrátil.

Neočekávané úmrtí přímo při točení scény

Den 30. července měl být pro Picketta pracovní, jel totiž připravovat a natáčet scénu v nadcházejícím filmu Údolí pokladů. Podle všeho byl z své role nadšený, jelikož se mohl vrátit zpátky do sedla. Všechno bylo jako za starých časů až do té doby, než herec začal cítit bolest na hrudi. Té však ze začátku moc pozornosti nevěnoval. Tudíž přípravy k natáčení probíhaly dál.


iZdroj fotografie: Pixabay

Oficiální příčina smrti ještě nebyla uveřejněna. Avšak podle těch, kteří byli neštěstí přítomni, Pickett přijel na scénu na koni a z ničeho nic se svalil na zem. Okamžitě se k němu všichni vrhli, pokoušeli se mu dát první pomoc a zachránit mu život. Po pár minutách usilovného oživování dorazili záchranáři helikoptérou, ale pro 60letého herce už bylo pozdě. Na místě byl prohlášen za mrtvého a rodina byla ihned uvědomena o jeho smrti. Zpráva se následně rychle rozletěla do světa.

Zdroj: Nytimes

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 407 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď