Máma z něj jen na pár minut spustila oči. Malý chlapec zatím stihl uvíznout v kočičím škrabadle a vyprostit ho museli hasiči

Hasiči vyjeli na pomoc malému chlapci, který se zasekl v kočičím škrabadle. I výjezdy k takto neobvyklým a někdy úsměvným situacím k práci hasičů patří.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Hasiči odvádí každý den skvělou práci a díky nim společně s ostatními záchrannými složkami se lidé mohou cítit o něco bezpečněji. Na hasičské jednotky se totiž dá vždy spolehnout a lidem pomáhají v různých situacích. Nestarají se pouze o hašení ohně, ale občas se naskytnou i jiné případy, k nimž jsou přivoláni. Příkladem může být událost, ve které museli řešit vyproštění malého chlapce, který se zaseknul v kočičím škrabadle.

Matka nechala syna chvilku o samotě

Každý rodič ví, že stačí nechat dítě o samotě malou chvilku a může se stát něco velmi špatného. V tomto případě naštěstí nedošlo k velkému neštěstí, ale i přesto se malý chlapec ocitl v nepříjemné situaci. Žena jménem Cynthia Olson (32 let) nechala syna Parkera (4 roky) malou chvíli o samotě. Pouze si odešla pro nějaké věci do garáže a po chvilce uslyšela jakýsi křik. Její dcera začala volat, že je Parker zraněný, a proto se k němu Cynthia ihned rozeběhla. V domě obě děti křičely a zaseknutý Parker ve škrabadle také.

Cynthia se začala modlit, aby Parker neměl nic zlomeného, protože již předtím měl dvě zlomeniny. Svěřila se s tím, že její nejmladší syn Parker má opravdu velké štěstí na podobné nehody. Jakmile Cynthia vešla do pokoje, snažila se Parkera vytáhnout. Ten měl ale zaklíněnou hlavu a kvůli tomu ho nemohla dostat ven. Jeho starší sestra se jej snažila uklidnit, ale příliš se jí to nedařilo. Vytáhla tedy telefon z kapsy a pustila mu pohádku, aby se odreagoval.

Cynthia musela přivolat hasiče

Díky pohádce se Parker trochu uklidnil a maminka se jej stále snažila nějakým způsobem dostat ven. To se jí stále nedařilo, a proto byla nucena zavolat hasiče, kteří by jí mohli pomoci Parkera dostat ven. Věděla, že škrabadlo se bude muset rozříznout, ale Parker měl v otvoru hlavu velmi natěsno, což bylo celkem stresující. Po chvilce se na místo dostavili hasiči a jakmile je Cynthia přivedla do ložnice, začali se všichni smát. Celá situace byla velmi vtipná.

iZdroj fotografie: Pixabay

Hasiči byli dokonale připravení na celou situaci. Dokonce si přinesli asi litr mýdla na ruce, aby mohli Parkera dostat ven. Nakonec tento přípravek nebyl potřeba, protože šikovní hasiči si poradili bez jakéhokoliv řezání nebo použití mýdla. Pouhých deset minut bylo potřeba k tomu, aby byl Parker vysvobozen z jeho chlupatého vězení. Díky tomu, že byli muži dostatečně vysocí, postavili se nad škrabadlo a Parkera vytáhli ven. Po dokončení záchrany hasiči nabídli dětem, že se mohou všichni vyfotit venku u velkého hasičského vozidla, s čímž všichni souhlasily.

Stala se vám někdy s dětmi podobně kuriózní scéna?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt