Pohlední svalnatí hasiči svým tancem rozžhavili dámské publikum. Jejich video se stalo hitem internetu

Být hasičem je velice náročné, protože vám často jde o život. Tito muži ale mívají u žen úspěch, čehož si byla vědoma i skupina hasičů, která natočila odvážné video.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Poslední dobou se po internetu rozmohl nový trend, kdy se zapne video a člověk otevírá pusu, aby to vypadalo, že zpívá píseň, která mu tam hraje. Skupinka pohledných hasičů z Greenville moc dobře věděla, že když toto natočí, bude to nejen originální, ale také pěkné na pohled. Ti, kteří hasí požáry, nyní předvedli něco, co se určitě bude líbit každé ženě.

Všechna povolání točila video

Před několika měsíci byla na internetu jistá výzva, v níž všechna různá povolání měla natočit video na určitou písničku a ukázat v něm, co vlastně dělají. Mělo to být odreagování, aby na chvíli přestali pracovat a užili si trošku zábavy. Této výzvy se zúčastnily snad všechny profese a dívat se na různé choreografie je docela zábava.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Možná si budete říkat, že některá povolání by se spíše měla věnovat své práci než natáčet videa na internet. Ale jakmile některé z těchto videí uvidíte, dojde vám, že natočit to nemohlo trvat déle než několik minut. A hlavně vždy byl někdo v pohotovosti, kdyby se něco stalo. Hasiči z Greenville se však rozhodli, že budou tančit na několik skladeb, ne jen na jednu.

Video hasičů

Video začíná skladbou od zpěváka Flo Ridy – My House, kde muži tančí v hasičské zbrojnici. Jeden hasič prochází různými místnostmi a do toho si zpívá písničku. Další scéna je také naprosto perfektní, hasičské auto zastaví a na jeho boku stojí skupinka hasičů. Můžete si ale všimnout, že pod uniformou na sobě nemají nic jiného.

Jakmile se spustila písnička Sexy and I Know It od LMFAO, hasiči začnou tančit a kroutit svými zadky. Všude kolem nich ještě k tomu stříká voda, takže je to opravdu pěkná podívaná. Pod videem můžete najít spoustu pochvalných komentářů, především tedy od žen. Toto video se hasičům opravdu povedlo, podívejte se na něj taky.

Jak se vám toto video líbí?

Zdroj: Seeitlive

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla