Harry a Meghan otočili: Bývalý komorník prozradil, že chtějí koupit sídlo v Británii

Bývalý komorník krále Karla III. promluvil o možném návratu Harryho a Meghan do Spojeného království. Manželé touží po zázemí v případě častějších návštěv Velké Británie.

Princ Harry s manželkou Meghan i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když princ Harry, vévoda ze Sussexu, a jeho manželka Meghan, vévodkyně ze Sussexu, v lednu 2020 vystoupili ze svých rolí v královské rodině, vypadalo to, že nechtějí mít nic společného ani se samotným Spojeným královstvím. Odstěhovali se do jižní Kalifornie a nikdo by v té době neočekával jejich návrat do Velké Británie. Dnes je tomu však jinak a jejich plány se zřejmě změnily.

Velkou Británii navštěvovali jen sporadicky

Na svou rodnou zemi ale princ Harry rozhodně nezanevřel. S Meghan ji navštěvovali sice jen sporadicky, avšak nenechali si ujít významné události spojené s královskou rodinou. Vrátili se, aby se zúčastnili oslav platinového jubilea královny Alžběty II. v červnu 2022, stejně tak přijeli po královnině smrti. Na nedávné korunovaci krále Karla III. byl přítomen pouze princ Harry bez manželky Meghan.

Ta zůstala ve Spojených státech u příležitosti oslav čtvrtých narozenin jejich syna Archieho. Princ Harry mezitím ve Spojeném království vzbudil mírný poprask. Už jen to, že dorazil sám, bylo hlavním tématem debat, následně však vynechal rodinný oběd a nezúčastnil se ani korunovačního koncertu. Chtěl se co nejrychleji vrátit zpět ke své ženě a dětem do USA, aby nezmeškal synovu oslavu.

Dobří holubi se vracejí?

Nyní to však podle zdroje blízkého Buckinghamskému paláci vypadá, že manželé uvažují o koupi nového sídla právě ve Spojeném království. Chtějí zde mít zázemí pro případ, že budou zemi navštěvovat častěji, což ostatně naznačil i bývalý komorník krále Karla III., Grant Harrold: „V jejich případě platí ‚nikdy neříkej nikdy‘. Vždy je tady ta možnost, že se budou chtít vrátit. Alespoň Harry.

princ Harry se ženou iZdroj fotografie: Northern Ireland Office / Creative Commons / CC BY

Vlastně to není ani žádné překvapení. Přece jen se zde princ Harry narodil, prožil zde celý svůj život, nelze přetrhat veškeré jeho vazby. Bylo by pro něj velice obtížné zcela za sebou spálit mosty a začít život někde jinde. Takto bude mít s Velkou Británií alespoň nějaké spojení, kdyby se jednoho dne chtěl vrátit, jak naznačuje bývalý komorník.

Visí ve vzduchu rozvod?

Bývalý komorník Grant Harrold tak usuzuje i z toho důvodu, že se v posledních dnech hovoří i o manželských problémech mezi Harrym a Meghan. Údajně měl Harry mluvit i s rozvodovými právníky, a to ne pouze jednou. V takovém případě je možné, že si připravuje půdu na úprk. Kam jinam by se tedy měl po nevydařeném manželství vrátit než zpátky domů do Británie?

Co je podle vás pravým důvodem návratu tohoto páru zpět do Velké Británie?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články