Agáta Hanychová k Žilkové: „Takhle se stárne. Jsi krásná, asi protože nechodíš na botox“

Přestože někdejší modelka smekla před svou matkou klobouk, protože umí stárnout, sama se estetickým úpravám nevyhýbá. Nechala si zvětšit rty i napíchat botoxové injekce.

Herečka Veronika Žilková s dcerou Agátou Hanychovou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herečka Veronika Žilková (61) natáčí v Turecku nový film o vztahových a milostných propletencích. Hraje v něm provokativní výtvarnici, která se také patřičně vyzývavě obléká. Na sociálních sítích je herečka velmi aktivní, takže si nenechala ujít ani příležitost podělit se s fanoušky o příspěvky ze slunného Istanbulu. V sexy outfitu, do něhož ji kostymérky navlékly, vypadá fantasticky, což ocenila i její dcera influencerka Agáta Hanychová (38).

Jsi krásná, takhle se stárne

Charakter role umělkyně, která připravuje skandální výstavu, perfektně dotváří bílé prodloužené sako s průstřihy, z nichž rafinovaně vykukuje krajkové spodní prádlo. Přestože Žilková přiznala, že podobné oblečení by si na sebe nikdy nevzala, ohromně jí sluší. „Dnes točíme v Celebrity baru. Konečně jsem zahraniční celebrita v Turecku,“ zavtipkovala na instagramovém profilu herečka. Její perfektní vzhled neunikl pozornosti fanoušků, ale jako vůbec první na něj zareagovala její dcera.

Ve sněhově bílém sexy outfitu s nádechem luxusu Žilková vypadá jako dokonalá dáma. „Ty jsi krásná, asi proto, že nechodíš na botox,“ napsala své matce Hanychová, která si momentálně užívá s dětmi a partnerem Jaromírem Soukupem dovolenou v jeho luxusní vile ve španělském přímořském letovisku Marbelle. „Takhle se stárne,“ podotkla hereččina dcera, která se v minulosti netajila tím, že nějaké ty estetické úpravy už podstoupila.

Kvůli botoxu ji máma zbila

Nedávno někdejší modelka přiznala, že si nechala zvětšit rty. „Tak jo, dobře, nechala jsem si trošku přifouknout pusu. Doufám, že to nezjistí máma, ta by mě totiž zabila,“ řekla sledujícím během instagramového živáku. To ale není všechno. Před několika lety se rozpovídala o tom, že chce být při výchově svých dětí přísná. „Moje máma byla taky přísná, a to je dobře, protože kdyby mě nemlátila, tak ze mě vyrostla neskutečná kráva. Naposledy mě zbila asi před rokem,“ řekla Blesku s tím, že to bylo kvůli tomu, že si nechala do čela napíchat botox.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova 😂 (@veronikazilkovazilkova)

Zatímco přirozené stárnutí své matky aktuálně Hanychová obdivuje, sama znovu uvažuje o estetických vylepšeních. Během španělské dovolené se totiž vyfotila v plavkách na písečné pláži s pořádně našpulenými rty. Snímek zveřejnila na sociálních sítích a doprovodila ho provokativním komentářem, který fanoušky zvedl ze židle. „Na víčka půjdu, na botox taky,“ uvedla. Když pochválila vizáž své matky, jedna z fanynek Hanychové doporučila: „Z toho si vezmi příklad.“

Jaký názor máte na estetické úpravy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články