Sedmiletá holčička ztvárnila píseň Hallelujah doslova v andělském podání. Stala se hitem internetu, má již miliony shlédnutí

Pokud existuje něco, co mají všichni lidé rádi, je to stoprocentně hudba. Bez hudby si snad nikdo nedokáže představit svůj život.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Právě hudba má tu moc pohnout srdcem a uzdravit duši. K hudbě se lidé vrací, kdykoliv cítí emoce, které nejdou dobře vyjádřit slovy nebo činy. A to ať už jde o štěstí, smutek, vztek nebo mír, bolest nebo úlevu. Vždy najdete nějakou píseň, která vaše pocity dokonale popíše. A nejspíš není člověk, který by neznal píseň Hallelujah od Leonarda Cohena. Tuto píseň zazpívala jedna malá holčička.

Jedna z nejznámějších písní

Většina lidí si slovo „Hallelujah“ představí ve spojitosti s biblí a křesťanstvím. Cohenova píseň se stejným názvem ale připomíná, že toto slovo může být pochopeno i jinak. Tato píseň popisuje opravdovou lásku, zlomené srdce, což jsou věci, které každý člověk minimálně jednou zažil. Také v ní jde o nalezení míru, o víře a pokání. Každý si v ní najde to své.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tuto píseň nazpívalo mnoho interpretů

Nikdo asi nedokáže přesně určit, co chtěl Cohen touto písní říct. Jedna věc je ale jistá – každý, kdo se rozhodne tuto píseň přezpívat, do ní dává obrovské emoce. A to stejné platí i pro ty, kteří na tuhle píseň zatančili.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Sedmiletá holčička píseň zazpívala v kostele

Vystoupení malé Veronicy všem ukázalo, že věk není překážkou v zazpívání takhle složité písně. Stála před oltářem a vedle ní seděl pan Ben Bross, který měl v rukou kytaru. Veronica byla neskutečně nervózní, ale vědomí, že tam není sama, jí pomohlo začít. Vysoké tóny zpívala stejně dokonale jako ty nízké, opravdu jako profík. Podívejte se na její úžasné vystoupení.

Máte rádi tuto píseň?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství