Talentovaná gymnastka předvedla výjimečné vystoupení na hudbu legendárního zpěváka. Všem přítomným naskočila vzrušením husí kůže

Gymnastika je soubor cvičení, která jsou silová a zároveň koordinačně velmi náročná. Stejně jako v jiných sportovních odvětvích, i v gymnastice se soutěží.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Katelyn Michelle Ohashi je mladá a talentovaná umělecká gymnastka, narozená v roce 1997. Její vystoupení jsou jedinečná tím, že do nich zařadila populární taneční prvky. I díky nim se stala nejen vítězkou různých soutěží, ale také velkým hitem sociálních sítí. Její vystoupení doslova vyráží dech a oproti klasické gymnastice je velmi zábavné a kreativní. 

Na svém kontě má mnoho cen

Za svou sportovní kariéru se již zúčastnila velkého množství soutěží. Je šestinásobnou držitelkou ocenění v hypotetickém sportovním týmu AII-American. Jedná se o amatérské jedince v různých sportovních odvětvích, kteří jsou považováni za nejlepší pro konkrétní sportovní sezónu. Byla také uznávanou členkou juniorského národního týmu USA Gymnastics. Drží titul juniorského národního šampiona v roce 2011 a je vítězkou amerického poháru z roku 2013. 

iZdroj fotografie: Pexels

V lednu roku 2019 její vystoupení oslnilo celé sociální sítě. Za jedinečný výkon získala nejvyšší skóre. Studentka prestižní kalifornské univerzity si pro své představení vybrala hudbu populárního zpěváka Michaela Jacksona. Do svého vystoupení také zařadila taneční kreace, které právě pro něj byly typické. 

Ohromující představení získalo nejvyšší skóre

Michael Jackson byl nejen americkým popovým zpěvákem, ale také uznávaným skladatelem, choreografem, tanečníkem a producentem. Byl třetím nejprodávanějším interpretem a jeho desky patří mezi nejvýznamnější kousky v oblasti popové hudby. Album Thriller, z roku 1982, je nejprodávanějším albem všech dob. Jackson je označován za krále popu a jeho písničky jsou i po jeho smrti stále populární. 

Katelyn nejenže předvedla své vystoupení na píseň od této legendy, ale také do něj zařadila pro Jacksona typickou taneční kreaci, takzvanou měsíční chůzi. Bohužel se musela kvůli zranění vzdát své zdárně rozjeté sportovní kariéry. Video s jejím výkonem však i nadále strhává nejen žebříčky sledovanosti, ale i obdiv ostatních lidí.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články