Na žíněnce se shromáždilo 31 gymnastů v podivných maskách. Nikdo v sále nechápal, jak tohle dokázali předvést

Skupina tanečníků si pro diváky připravila krásné, a přitom zajímavé vystoupení. Nácvik a vymýšlení určitých kroků jim muselo zabral spoustu času.

i Zdroj fotografie: S vědomím Gymnastics South Africa
                   

Tanci se věnuje mnoho lidí a vůbec přitom nezáleží, zda se jedná o batole, mladého člověka nebo seniora. Díky tanci mohou lidé vyjadřovat své pocity, emoce a každým rokem se najde hodně tanečních skupin nebo osob, které předvedou dokonale nacvičené a promyšlené vystoupení. Tato skupina si připravila pro diváky velmi kreativní kostýmy, jež jsou pro gymnasty netradiční. Jejich nápad pravděpodobně zafungoval, protože všichni netrpělivě sledovali, co se stane.

Pódium zaplnila velká skupina tanečníků

Jakmile mělo začít vystoupení další skupiny, přišel vcelku velký počet tanečníků, kteří zaplnili téměř celé pódium. Většinu lidí pravděpodobně nezaujal počet tanečníků (31) tolik, jako oděvy, které měli na sobě. Gymnastky a gymnasti na sobě většinou mívají jednobarevné kostýmy s kamínky nebo jiným zdobením. Jejich celkový outfit ale vždy působí elegantně a draze. V tomto případě to bylo trochu jinak.

Zajímavé kostýmy celé skupiny

Všichni tanečníci na sobě měli úplně stejné oděvy a paruky. Kostýmy byly hodně barevné a paruky měly zelenou barvu. Oděvy obepínaly jejich těla a kostým byl dokonce i přes hlavu, což nebývá obvyklé. V celé skupině jsou chlapci i dívky a jejich věk je různý. Nejedná se tedy o kompaktní skupinu.

Začátek tanečního vystoupení

Každé taneční vystoupení by mělo být dokonale promyšlené, aby všechny pohyby dělali tanečníci stejně. V tomto případě bylo vidět, že nacvičování probíhalo opravdu dlouho a pod dobrým dohledem, jelikož pohyb každého tanečníka byl sladěn s ostatními a nikdo tanec nekazil. Už od začátku bylo zcela jasné, že se chystá něco výjimečného, co nemůžete vidět každý den.

iZdroj fotografie: Pixabay

Fantastické pohyby a krásné vystoupení

V tomto představení se gymnastky a gymnasti opravdu nebáli i náročnějších kousků, protože můžete vidět pohyby, v nichž tanečníci zvednou na své ruce menší gymnasty a ti ve vzduchu a výšce předvádí další kousky. Dalo by se říct, že se jedná o dechberoucí taneční vystoupení, které diváci hltali pohledem.

Jaké další pohyby nebo doplňky byste přidali k vystoupení?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce