Fotografie umírající dcery otřásla matčinou vírou. Nad dívčinou hlavou je totiž zřetelně vidět její anděl strážný

Jen pár týdnů před smrtí své dcery se rozhodla si s ní pořídit společnou fotografii. K jejich překvapení nad dívčinou hlavou stál její anděl strážný.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Potýká-li se někdo, kdo je vám blízký, s vážnou nemocí, bývá to pro vás psychicky velmi náročné. Ovšem v případě, kdy se jedná o vaše dítě, je situace výrazně hůře snesitelná. O bezmoci, kterou zažívají rodiče, jimž umírá dítě, a oni s tím nemohou nic udělat, se na vlastní kůži přesvědčila i Sarah Danbury z Velké Británie. Když se žena pokoušela zaznamenat jedny z posledních společných momentů s dcerou, stalo se něco neuvěřitelného. Na fotografii zachytila i dívčina strážného anděla.

Dívka zákeřnou rakovinu neporazila

Když začne 39letá Sarah Danbury vyprávět příběh své devatenáctileté dcery, naskakuje posluchačům husí kůže. Dívka se totiž potýkala se vzácnou rakovinou jater (konkrétně s hepatocelulárním karcinomem), přičemž dle výsledků posledních vyšetření byly zhoubné nádory velké jako tenisové míčky. Ačkoliv měla Amy jen velmi malou naději na vyléčení, nikdy se nevzdala a se zákeřnou nemocí statečně bojovala.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pouhé tři týdny před svojí smrtí podstoupila dívka v Londýnské nemocnici Royal Free Hospital dvoutýdenní experimentální léčbu, která byla součástí probíhající klinické studie. Aby nemusela být hospitalizovaná, ubytovala se s matkou v nedalekém hotelu. Pro zkrácení dlouhé chvíle před dalším kolem léčby si obě ženy začaly pořizovat tzv. selfie. Na jedné z fotografií se ovšem objevilo cosi zvláštního. Sarah věří, že nad hlavou její dcery se vznášel dívčin anděl strážný.

Maminka začala pochybovat o svém přesvědčení

Na zmiňované fotografii je vidět Sarah, která stojí v popředí, a Amy, jež leží na hotelovém lůžku. Ačkoliv byla při focení všechna světla zhasnutá, uprostřed čela postele (hned vedle ležící Amy) je zachycený jakýsi světelný jev. Sarah tomu zprvu nepřikládala žádný zvláštní význam. Ovšem ve chvíli, kdy fotografii ukázala své dceři a ta vykřikla „To je můj anděl strážný!“, změnila názor. Ono světlo totiž opravdu vypadá jako okřídlená postava.

Přestože Sarah nikdy nebyla a není věřící, pořízená fotografie otřásla její vírou. I když byla dříve přesvědčená, že lidský život končí smrtí, nyní si není jistá. Začala se zajímat o nevysvětlitelné jevy a andělská zjevení před smrtí a dospěla k závěru, že musí existovat něco nadpozemského.

Jakého zázraku jste byli za svůj život svědkem vy?

Zdroj: Mirror, TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vzala roli balicího papíru a začala ho lepit na podlahu v pokoji jejího syna. Maminka na mateřské tak ušetřila nejmíň 10 tisíc
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Slavná bramborová dieta, ze které šílí celý svět. Už za 3 dny jsou vidět výsledky, její princip je snadný
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný