Svatební fotograf se novomanželům krutě pomstil. Novomanželé mu totiž odepřeli jídlo a pití

Rozhořčený fotograf smazal všechny fotky ze svatby poté, co mu nebylo dovoleno vzít si pauzu na jídlo či pití. Chování ženicha bylo otřesné.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svatební den patří k nejkrásnějším v životě. Proto ho chce mít každý do puntíku zdokumentovaný na videu, nebo alespoň na fotografiích. Někdy se to však zvrtne. Fotograf, jemuž na svatbě odepřeli jídlo, všechny fotografie před ženichem smazal. „Ve skutečnosti nejsem fotograf, dělám ošetřovatele psům. Celý den fotím spousty psíků, které dávám na Facebook a Instagram,“ napsal na síť Reddit.

Kamarádovi udělal dobrou cenu

K tomu, aby nafotil svatební obřad i hostinu, jej přemluvil kamarád. „Řekl jsem mu, že to není zrovna moje silná stránka, ale přesvědčil mě. Bylo mu jedno, pokud fotografie nebudou dokonalé,“ uvedl fotograf. Současně souhlasil s tím, že za odvedenou práci dostane 250 dolarů, což je v přepočtu asi 5 500 korun.

V den D začal fotografovat svatebčany zhruba v 11:00 hodin. Měl skončit asi v 19:30, ale nakonec to bylo o pár hodin dříve. „Kolem 17:00 hodiny se podávalo jídlo a mně bylo řečeno, že si nemohu odskočit se najíst, protože musím fotografovat. Vlastně mi ani neudělali místo u žádného stolu,“ napsal amatérský fotograf. Svatba se konala ve starých prostorách, kde nebyla klimatizace.

Smazal fotky a odešel

Podle fotografa tam panovalo šílené horko. Navíc prý nikde nebylo žádné zařízení, kde by se dala získat alespoň voda. „Začínal jsem být unavený a v tu chvíli jsem i tak trochu litoval, protože jsem to dělal téměř zadarmo,“ pokračuje ve svém příspěvku fotograf. Ženichovi řekl, že potřebuje dvacetiminutovou přestávku, aby si mohl dát něco k jídlu a pití.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ženich mu však řekl, že buď bude fotit, nebo odejde bez výplaty. „Bylo horko, měl jsem hlad a byl jsem celkově otrávený z okolností, zeptal jsem se, jestli si je jistý. On řekl, že ano. Tak jsem smazal všechny fotky, které jsem pořídil, a odešel jsem,“ dodal fotograf s tím, že kdyby měl dostat těch 250 dolarů, okamžitě by je dal za sklenici vody a místo, kde by si mohl na 5 minut sednout.

Fotky měl prodat za dvojnásobek

Příspěvek se stal na sítích virálním. Diskutující fotografa podpořili. Podle jednoho z pisatelů nemají kamarádi nárok na přátelskou cenu za fotky, pokud fotografovi odepřeli jídlo, pití i přestávku na odpočinek. Neměl jste fotky mazat, měl jste prostě odejít. Když by se po nich později sháněli, měl jste jim říct, že je prodáte za dvojnásobek nebo trojnásobek ceny,“ napsal další z diskutujících. Novomanželé byli na svatební cestě, jejich reakce není známá.

Co byste dělali, pokud byste přišli o fotky ze svatby?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
Události247.cz
Události247.cz
Putin má sám z jaderných zbraní strach. Bojí se oprávněně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost