Mladá dívka vyvázla hrobníkovi z lopaty s pouhou jizvou na krku. Nevědomky změnila stovkám tisíc lidí pohled na smysl života

Jizvy jsou běžnou součástí života, ale zvláště v dospívání s nimi může mít mnoho lidí problém. To se stalo i dívce z tohoto příběhu, její otec se ovšem rozhodl, že to tak nenechá.

jizva i Zdroj fotografie: Instagram / Justin Brower
                   

Rodičovská láska nezná mezí a v tomto případě to platí dvojnásob. To dokázal i otec Justin Brower, který se trápil tím, že jeho dcera měla problémy se svým sebevědomím a to konkrétně kvůli své jizvě. Ta se nachází na zadní straně jejího krku a ona se proto rozhodla, že raději nebude nosit žádné culíky ani drdoly. To může být v létě pro dívky nepříjemné a celkově to zdravému sebevědomí neprospívá. Nehledě na to, že nikdo z nás nemůže za jizvy, co na svém těle má.

Sdílel fotku bez souhlasu?

Mladá dcera Justina Browera ze Severní Karoliny se rozhodla, že nebude nosit vlasy v culíku, protože se bála, že si někdo všimne jizvy, která se nachází na jejím krku. Otec se jí rozhodl dokázat, že jizvy jsou nehorázně „cool“ a měla by ji nosit jako jednu ze svých předností. Rozhodl se proto v aplikaci Twitter sdílet příspěvek, kde prosil všechny lidi o vyjádření podpory.

„Moje dvanáctiletá dcera kvůli jizvě nenosí vlasy sepnuté nahoře. Je podle ní hnusná a má strach, co by na to řeklo okolí. Myslím si, že dělá chybu. Můžete jí dokázat, že její otec není jedinej, kdo si tohle myslí? Liky a komentáře velmi ocením! Díky!“ Následně ještě dovysvětlil, že před sdílením fotografie samozřejmě požádal svou dceru o souhlas. „Jsem trochu pitomec, ale vymletý ještě úplně nejsem“ dodal k pohoršujícím komentářům, kde si lidi mysleli, že fotku sdílel bez souhlasu.

Jizvu má kvůli anomálii

Brower také vysvětlil, jak dcera k jizvě přišla. Jizva je následkem operace kvůli Chiariho malformaci, což je vrozená anomálie centrální nervové soustavy. Při této operaci musela být dceři rozříznuta její lebka. Příspěvek muže dosáhl již více než 223 000 liků a sdílený byl více než 60 000krát. Mnoho lidí vyjádřilo podporu, zaznělo mnoho laskavých slov, jako třeba od Jake Tappera z CNN. Ten prohlásil, že jizva je „Rozhodně drsná a cool“.

Někteří uživatelé vyjádřili podporu tím, že začali sdílet i vlastní jizvy. Některé byly skoro na chlup stejné, zatímco jiné byly úplně odlišné. Někteří sdíleli nápady, jak by si mohla dívka svou jizvu vylepšit pomocí stylu účesu či nějakým tetováním. Brower se ještě vyjádřil, že je za jizvu dcery vděčný. „Jsem vděčný, že má rodina má to privilegium, aby dostala lékařskou péči, když je jí potřeba. Ne každý má takové štěstí.“ řekl.

Zdroj: Prevention

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články