Muž přišel do talentové soutěže s tím, že bude hrát na piano. Po pár vteřinách porotci absolutně nechápali, co se na jevišti děje

Soutěž Got Talent je plná překvapení a nebylo tomu jinak ani v tomto případě. Na pódium přišel muž, který se představil jako pianista. Za malou chvíli bylo celé vystoupení pro celý sál velmi překvapivé.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Do soutěže Got Talent přicházejí lidi proto, aby ukázali porotě a celému světu, jaký mají talent. Některá představení jsou velice působivá a překvapivá. Některým talentům někdy nelze uvěřit. V soutěži Britain’s Got Talent se opět stalo něco, co od té doby obletělo svět a zaujalo všechny.

Do Got Talent přišel s tím, že bude hrát sám na klavír

Na pódium přišel další účinkující, kterému bylo 33 let a jmenoval se Nicholas Bryant. Usedl ke klavíru a začal hrát. Na klavír hrál velice hezky, ale nejednalo se o situaci, ve které byste byli ohromeni. V celém sále byl poměrně klid. Nick začal hrát po chvilce skladu Don’t Stop Me Now od Queen a z publika postupně začali vstávat ostatní hudebníci. Diváci byli velice překvapení.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V tu chvíli se sál proměnil v obří flashmob. Flashmob je blesková zábavná akce, na které se náhle vyskytne více lidí v předem určený čas a na předem určeném místě. Nejčastěji se jedná o hudebníky nebo tanečníky, kteří tyto akce pořádají. Hudebníci v celém sále vytvořili úžasnou atmosféru.

Celá porota společně s diváky byla překvapená a hudebníci si tímto nápadem získali srdce poroty.

Na celou situaci a o tom jak probíhala, se můžete podívat ve videu. Určitě vás také nadchne. V porotě, která sledovala celou akci, byli 4 známí porotci. Jedná se o televizní soutěž britských talentů. Je součástí celosvětové franšízy Got Talent vytvořené Simonem Cowellem. Tato soutěž vznikla ve Velké Británii v roce 2007. Soutěž se rozšířila téměř po celém světě a vysílala se již v 69 zemích.

iZdroj fotografie: Depositphotos
  • Simon Cowell (anglická televizní osobnost, herec, podnikatel, producent a výkonný ředitel)
  • Amanda Holden (anglická herečka a mediální osobnost)
  • Alesha Dixon (zpěvačka)
  • David Walliams (anglický komik, herec, spisovatel, televizní osobnost a aktivista)

Zdroj: InspireMore

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články