Zatoulaný německý ovčák několik dnů zoufale kňučel o pomoc. Kolemjdoucí – až na jednoho – se ho ale báli

Fenka německého ovčáka několik dnů zoufale plakala a kňučela na ulici. Měla velký strach, a tak nebylo snadné se k ní přiblížit a pomoci jí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Fenka německého ovčáka jen kňučela a plakala. Jakmile se k ní však přiblížil nějaký člověk, začala vrčet, takže z pejska měli všichni strach. Přitom stačilo k ní přistupovat pomalu, aby získala důvěru v danou osobu. Naštěstí se našli lidé, kteří fence chtěli pomoci, a ona tak mohla konečně najít svého nového pána. Z pejska se stal milující člen domácnosti.

Rozhodli se fence pomoci

Carey Linnell z Los Angeles slyšela, jak kousek od jejího domu kňučí a naříká nějaký pes. Proto se rozhodla zavolat někoho, kdo by zvíře zachránil. Ona sama i sousedé se báli, že by jim mohlo ublížit, kdyby se o něco pokusili. Dva lidé z Hope for Paws naštěstí vyslyšeli její prosby a rozhodli se zasáhnout. Pod dodávkou našli schovanou fenku německého ovčáka, která byla očividně bez domova.

iZdroj fotografie: Pexels

Dle sousedů byla pod dodávkou už několik dní a vůbec nevylézala. Musela být hladová a také velmi smutná. Fenku pojmenovali Rain, jakmile začala kňučet, ihned z toho člověka rozbolelo srdce. Bohužel se tak moc bála kontaktu s lidmi, že kňučela, i když se jí záchranáři pokusili nabídnou něco k snědku. Ve chvíli, kdy se žena ze záchranné stanice pokusila k feně dostat, začala utíkat, nebo se vrátila zpět pod dodávku.

Moc se bála

Z toho důvodu ostatní lidé zablokovali všechny únikové cesty, aby fenka nemohla utéct. Žena se k ní pomalu začala přibližovat a v jednom okamžiku jí nasadila obojek s vodítkem. Ale tím to rozhodně nekončilo. Naložili ji do auta, ve kterém stále chodila tam a zpět a nenechala na sebe sáhnout. Záchranáři to však nevzdávali a po nějaké době se fenka konečně uklidnila, a tak ji žena mohla i pohladit.

Fenka po dlouhé době konečně pocítila, jaké to je, když ji má někdo rád. V útulku ji konečně vykoupali a ona se celou dobu chovala jako poslušný pejsek. Tato psí slečna byla během několika dnů adoptována jednou velmi slušnou rodinou. Změnila její jméno na Sassy Pants Dunbar a ona je od té doby velmi šťastná. Konečně totiž našla rodinu, kterou si zasloužila.

Které plemeno psa je vaše oblíbené?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
Události247.cz
Události247.cz
Putin má sám z jaderných zbraní strach. Bojí se oprávněně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost