Zatoulaný německý ovčák několik dnů zoufale kňučel o pomoc. Kolemjdoucí – až na jednoho – se ho ale báli

Fenka německého ovčáka několik dnů zoufale plakala a kňučela na ulici. Měla velký strach, a tak nebylo snadné se k ní přiblížit a pomoci jí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Fenka německého ovčáka jen kňučela a plakala. Jakmile se k ní však přiblížil nějaký člověk, začala vrčet, takže z pejska měli všichni strach. Přitom stačilo k ní přistupovat pomalu, aby získala důvěru v danou osobu. Naštěstí se našli lidé, kteří fence chtěli pomoci, a ona tak mohla konečně najít svého nového pána. Z pejska se stal milující člen domácnosti.

Rozhodli se fence pomoci

Carey Linnell z Los Angeles slyšela, jak kousek od jejího domu kňučí a naříká nějaký pes. Proto se rozhodla zavolat někoho, kdo by zvíře zachránil. Ona sama i sousedé se báli, že by jim mohlo ublížit, kdyby se o něco pokusili. Dva lidé z Hope for Paws naštěstí vyslyšeli její prosby a rozhodli se zasáhnout. Pod dodávkou našli schovanou fenku německého ovčáka, která byla očividně bez domova.

iZdroj fotografie: Pexels

Dle sousedů byla pod dodávkou už několik dní a vůbec nevylézala. Musela být hladová a také velmi smutná. Fenku pojmenovali Rain, jakmile začala kňučet, ihned z toho člověka rozbolelo srdce. Bohužel se tak moc bála kontaktu s lidmi, že kňučela, i když se jí záchranáři pokusili nabídnou něco k snědku. Ve chvíli, kdy se žena ze záchranné stanice pokusila k feně dostat, začala utíkat, nebo se vrátila zpět pod dodávku.

Moc se bála

Z toho důvodu ostatní lidé zablokovali všechny únikové cesty, aby fenka nemohla utéct. Žena se k ní pomalu začala přibližovat a v jednom okamžiku jí nasadila obojek s vodítkem. Ale tím to rozhodně nekončilo. Naložili ji do auta, ve kterém stále chodila tam a zpět a nenechala na sebe sáhnout. Záchranáři to však nevzdávali a po nějaké době se fenka konečně uklidnila, a tak ji žena mohla i pohladit.

Fenka po dlouhé době konečně pocítila, jaké to je, když ji má někdo rád. V útulku ji konečně vykoupali a ona se celou dobu chovala jako poslušný pejsek. Tato psí slečna byla během několika dnů adoptována jednou velmi slušnou rodinou. Změnila její jméno na Sassy Pants Dunbar a ona je od té doby velmi šťastná. Konečně totiž našla rodinu, kterou si zasloužila.

Které plemeno psa je vaše oblíbené?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund