Fenka neustále štěkala na těhotenské bříško své paničky. Díky tomu lékaři odhalili děsivou skutečnost

Fenka se chovala podivně, když byla v blízkosti své těhotné paničky. Psi totiž mají něco jako šestý smysl, kterým vycítí i to, o čem lidé nemají ani tušení.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Psal se rok 2015, když Alhanna Butler z Velké Británie zjistila, že je těhotná. Měla obrovskou radost, protože se o miminko dlouho neúspěšně snažili. Její manžel byl novinkou velice potěšen, stejně tak i jejich fenka Keola, která se na nový přírůstek do rodiny moc těšila. Stále paničku hlídala a chránila jí bříško.

Neobvyklé chování

Jednoho dne se však začala Keola chovat zvláštně. Byla v přítomnosti těhotné paničky neklidná, stále sebou vrtěla a kňučela. Alhannu v tu dobu pobolívalo v kříži, ale tuto bolest přikládala těhotenství. Říkala si, že je to normální, protože jak se mimino zvětšuje, tlačí jí třeba na nějaký nerv. Když ale bolesti začínaly být hodně silné, rozhodla se jít k lékaři.

Doktor pacientku vyšetřil, ale nepřišel na nic znepokojivého. Dle něj byla zdravá a bolest taktéž přikládal jejímu požehnanému stavu. Alhanna tedy jela domů za manželem a fenkou. Ta ale po jejím návratu dále vrčela, vyla a stále koukala paničce na zvětšující se bříško. Žena byla z Keoly nervózní, proto se rozhodla její zvláštní chování natočit a sdílet mezi přáteli na sociálních sítích.

Znovu do nemocnice

Kamarádi okamžitě začali ženě psát, aby takovéto psí chování brala vážně a raději ihned jela do nemocnice. Alhanna tedy poslechla a vydala se k lékaři znovu. Tentokrát jí po veškerých možných vyšetřeních sdělili hroznou zprávu. Byla v obrovském ohrožení života. Lékaři jí diagnostikovali velmi nebezpečnou a vzácnou infekci ledvin. Proto ji tak nesnesitelně bolela záda. Žena v poslední chvíli utekla hrobníkovi z lopaty. Kdyby se nezačala ihned léčit, zemřela by ona i její nenarozený chlapeček.

iZdroj fotografie: Pexels

Když se rodičům narodil maličký syn, pojmenovali ho Lincoln. Keola se stala jeho strážným andělem, nehnula se od něj na krok a od té doby jsou z nich nejlepší přátelé. Bedlivě ho hlídá, a když je chlapec nemocný, fenka je stále s ním.

Nakolik věříte tvrzení, že psi mají něco jako šestý smysl?

Zdroj: TheFunPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články