Vyhublý pes byl dlouhé týdny zavřený v kleci a čekal, až se jeho majitelé vrátí. Bohužel marně

Lidé zavřeli tohoto pejska do klece bez jídla i vody, a poté od něj odešli. On dlouhé týdny čekal na to, až se vrátí, ale to se bohužel nestalo.

i Zdroj fotografie: S vědomím Tunica Humane Society
                   

Každou chvíli se někde na internetu objeví článek o tom, že se našlo nějaké zvíře, jež zřejmě někdo týral. Lidská krutost je v tomto případě opravdu děsivá, nic takového by se zkrátka nemělo vůbec dít. Naštěstí však existují i dobří lidé, kteří tato zvířata zachraňují a poskytnou jim nový domov. Našli i tohoto opuštěného pejska zavřeného v kleci.

Neměla jídlo ani vodu

Vůbec nedává smysl, proč by někdo nechal svého pejska zavřeného v kleci a jen tak odešel. Přece mu muselo být jasné, že zvíře dlouho nemůže přežít. S fenkou jménem Melani se zacházelo opravdu hrozně, její majitelé ji nechali zavřenou v kleci bez jídla a vody. Neměla ani šanci jakkoli uniknout. Naštěstí kolem této klece šli dobří lidé, kteří se rozhodli Melani zachránit.

Záchranáři se o ni postarali, zavezli ji k veterináři, který jí pomohl, a celkově se o ni začali starat tak, jak si skutečně zasloužila. Ona však byla stále smutná, protože ji zklamali lidé, jež skutečně milovala. Naštěstí mají psi schopnost odpouštět. Netrvalo to dlouho a z Melani se opět stal veselý a šťastný pejsek, těšící se na svůj nový domov.

iZdroj fotografie: S vědomím Tunica Humane Society

Nyní už se má dobře

Postupem času si začala hrát i s lidmi. Bylo to na dobré cestě k tomu, aby se vše vrátilo do normálu. Netrvalo to dlouho a začali se na ni chodit koukat lidé, kteří projevili zájem. Museli však ukázat, že se o ni budou starat opravdu dobře, nebylo možné, aby si znovu prožila nějakou špatnou věc. Jedna rodina si fenku vážně zamilovala. Melani z ní byla také úplně nadšená, takže teď už se má opravdu dobře.

Jaké zvíře máte doma?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
Události247.cz
Události247.cz
Putin má sám z jaderných zbraní strach. Bojí se oprávněně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost