Vyhublý pes byl dlouhé týdny zavřený v kleci a čekal, až se jeho majitelé vrátí. Bohužel marně

Lidé zavřeli tohoto pejska do klece bez jídla i vody, a poté od něj odešli. On dlouhé týdny čekal na to, až se vrátí, ale to se bohužel nestalo.

i Zdroj fotografie: S vědomím Tunica Humane Society
                   

Každou chvíli se někde na internetu objeví článek o tom, že se našlo nějaké zvíře, jež zřejmě někdo týral. Lidská krutost je v tomto případě opravdu děsivá, nic takového by se zkrátka nemělo vůbec dít. Naštěstí však existují i dobří lidé, kteří tato zvířata zachraňují a poskytnou jim nový domov. Našli i tohoto opuštěného pejska zavřeného v kleci.

Neměla jídlo ani vodu

Vůbec nedává smysl, proč by někdo nechal svého pejska zavřeného v kleci a jen tak odešel. Přece mu muselo být jasné, že zvíře dlouho nemůže přežít. S fenkou jménem Melani se zacházelo opravdu hrozně, její majitelé ji nechali zavřenou v kleci bez jídla a vody. Neměla ani šanci jakkoli uniknout. Naštěstí kolem této klece šli dobří lidé, kteří se rozhodli Melani zachránit.

Záchranáři se o ni postarali, zavezli ji k veterináři, který jí pomohl, a celkově se o ni začali starat tak, jak si skutečně zasloužila. Ona však byla stále smutná, protože ji zklamali lidé, jež skutečně milovala. Naštěstí mají psi schopnost odpouštět. Netrvalo to dlouho a z Melani se opět stal veselý a šťastný pejsek, těšící se na svůj nový domov.

iZdroj fotografie: S vědomím Tunica Humane Society

Nyní už se má dobře

Postupem času si začala hrát i s lidmi. Bylo to na dobré cestě k tomu, aby se vše vrátilo do normálu. Netrvalo to dlouho a začali se na ni chodit koukat lidé, kteří projevili zájem. Museli však ukázat, že se o ni budou starat opravdu dobře, nebylo možné, aby si znovu prožila nějakou špatnou věc. Jedna rodina si fenku vážně zamilovala. Melani z ní byla také úplně nadšená, takže teď už se má opravdu dobře.

Jaké zvíře máte doma?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce