Neuvěřitelný případ týrání zvířat: Fena politá horkým asfaltem byla nalezena u silnice

Lidé dokážou být neskutečně krutí. Vypovídá o tom i tento případ nebohé feny, která byla nalezena politá horkým asfaltem. Tento nepochopitelný případ zanechal všechny v šoku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Je neuvěřitelné, jaké věci se mohou v dnešní době dít. Někteří lidé zřejmě žijí v tom, že zvířata necítí strach ani bolest. Když šokovaní zachránci nalezli toto trpící zvíře, došla jim všechna slova. Fena pokrytá asfaltem bezmocně ležela pohozená v trávě s vědomím, že zde nejspíše zemře. Tento hrozný čin otřásl celým světem.

Chtěla jen někde přespat

Vše se odehrálo před čerpací stanicí v Thajsku. Fena pravděpodobně původně hledala jen klidné místo ke spánku, ale bohužel natrefila na člověka s hrozivými úmysly. K tomuto vyhublému zvířeti se někdo zachoval skutečně mimořádně krutě. Když ho žena jménem Asana našla, ležela fena bezmocně na trávníku. Bez cizí pomoci by tam brzy zahynula. Zachránkyně ji však naštěstí vysvobodila a dovezla na veterinární kliniku.

Neskutečně trpěla

„Našla jsem u silnice fenu, která hodně trpěla. Zaměstnanci blízké čerpací stanice se domnívají, že tam mohla klidně být v tomto stavu i dva dny. Takové týrání zvířat je prostě nepochopitelné,“ řekla později žena. O fenu se na klinice starali přes čtyři dlouhé měsíce, než se dostatečně uzdravila a mohla budovu opustit. Podle Asany za jejím zraněním stojí stavební dělníci.

Nejspíše se jí chtěli zbavit

„Poblíž místa, kde jsem ji našla, se opravovala silnice. Možná si nějaký dělník chtěl poradit s jedním z mnoha štěkajících psů, kteří se v okolí bohužel pohybují,” dodala k případu žena. Nyní je zachráněná fena klidná a vyrovnaná. Dostala jméno Ma-Toi, což v překladu znamená asfalt. Její zachránkyně je naprosto dojatá množstvím soucitných vzkazů. Uživatele sociálních sítí případ extrémně pobouřil, žádají tvrdý trest pro tyrana této feny.

iZdroj fotografie: Pexels

Brzy najde nový domov

Asana ujišťovala okolí, že Ma-Toi čeká lepší budoucnost. Veterináři ji ještě nějakou dobu musí kontrolovat, ale už brzy bude nabídnuta nové rodině. „Její příběh zasáhl srdce mnoha milovníků zvířat. Mnoho lidí vyjádřilo přání ji adoptovat. Musíme se však ujistit, že se fena plně zotavila, než ji propustíme do nového domova,” řekla k případu Asana. Všichni feně přejí nový začátek a doufají, že jí noví majitelé vynahradí všechno utrpení.

Jak byste potrestali pachatele?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články