Video: Skupina mladých gymnastek předvedla fantastické vystoupení na koni. Nikdo ani nedutal

Mladé gymnastky předčily očekávání všech přihlížejících, když do své show zapojily koně a předvedly naprosto úžasnou podívanou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Být divákem nějakého vystoupení může být někdy velmi napínavé. Vystupující se totiž vždy snaží, aby si připravili číslo, které zaujme diváky a bude se jim líbit. Občas se bohužel některá vystoupení nepodaří, ale ve většině případů dopadnou dobře. V dnešní době je celkem obtížné překvapit něčím novým, a proto ve chvíli, kdy přišly tyto dívky na pódium s koněm, každý přihlížející začal bedlivě sledovat, co bude následovat.

Gymnastky měly hodně odvahy

Někteří sportovci se odhodlají i k nebezpečným kouskům jen proto, aby si získali více diváků nebo sponzorů. Pokud někdo předvádí riskantní číslo, lidé dávají větší pozor a jsou napjatí, protože netuší, zda se hlavním aktérům jejich trik podaří. Tyto dívky si do svého týmu přibraly koně a nacvičily s ním představení. Vzhledem k tomu, že mezi vystupujícími byly malé holčičky a dívky, jejich rodiče museli mít hodně odvahy, aby jim tuto akci povolili.

Na pódium dorazil i kůň

Jakmile jejich vystoupení mělo začít, na pódium dorazily dívky společně s velikým koněm. Z celé show vzniklo video, které se stalo po malé chvilce virální, jelikož zaujalo mnoho lidí. Od té chvíle, kdy bylo umístěno na internet, jej vidělo přes 4 miliony lidí a číslo zhlédnutí neustále roste. Na začátku videa je vidět, jak na scénu přichází žena s koněm a za ní se vydávají další gymnastky, jež na sobě mají dresy v různých barvách.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vše je dokonale sladěno

Nejen barvy dresů jsou krásně sladěny, ale i celé číslo mladých gymnastek. Dívky jdou zpočátku za koněm, jakmile se zastaví, seřadí se vedle něj podle výšky. Po chvilce odejdou na stranu a kůň dostane pokyn, aby začal běhat v kruhu. Po celou dobu je veden na vodítku a pomaličku začíná běhat v kruhu kolem gymnastek. Za malou chvíli se k němu rozběhne první gymnastka, která ladně vyskočí na koně, jenž je stále v pohybu.

Za touto dívkou se vydává další a každá z nich předvede na koni určitý pohyb. I přes tyto nebezpečné pohyby gymnastek běhá kůň neustále v kruhu. Následně malá holčička seskočí z hřbetu a za ní udělá salto druhá slečna. Při vystoupení se na koňském hřbetě gymnastky střídají a vždy se zde nachází dvě nebo tři, které předvádí působivé a fascinující pohyby.

Pod videem se objevilo hodně komentářů

Díky tomu, že se video stálo virálním, přibylo pod ním i hodně komentářů od uživatelů, kteří jej viděli. Mnoho lidí zde obdivuje primárně koně, jenž je podle nich skvěle vycvičený/vychovaný, jelikož na gymnastky téměř nereaguje. Někteří dokonce pochválili více samotné zvíře než gymnastky, ale většinou byla tato slova myšlena pouze z legrace. Celé vystoupení se dokonale podařilo a dívky se mohou radovat z toho, že se záznam tak rychle šíří po internetu.

Jak se vám líbí toto vystoupení?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články