Fanoušci se dohadují, komu je Agátina nejmladší dcera nejvíc podobná. Pusu má prý po mámě, někteří v ní vidí Žilkovou

Chvíli to trvalo, než influencerka, která je na sociálních sítích jinak velmi aktivní, ukázala světu svoji nejmladší dcerku Rozárku. Roztomilé miminko je prý celý táta.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Mateřství modelce Agátě Hanychové (38) svědčí. Od doby, co porodila své třetí dítě, holčičku Rozárku, jejíž otcem je mediální magnát Jaromír Soukup (54), je jako vyměněná. Zdá se, že někdejší královna večírků konečně našla po boku o šestnáct let staršího partnera klid a rovnováhu. Oba rodiče září štěstím a dcerku si užívají naplno. Poměrně dlouho otáleli s tím, aby fotografie dcerky ukázali fanouškům na sociálních sítích. Ti se momentálně dohadují, komu je miminko vlastně podobné.

Rozárka si užívala pozornost jedináčka

Modelka sdílela na svém instagramovém profilu fotografii dvouměsíční Rozárky. Spokojené miminko se roztomile usmívá, protože k tomu má podle jeho mámy důvod. „Když zjistila, že o víkendu bude jedináček,“ napsala ke snímku Hanychová. Zdá se tedy, že rodiče mělo miminko jen pro sebe a mohlo si je užít na plné pecky. Modelka totiž obvykle nepečuje jenom o svou nejmladší dceru, ale také o další dvě děti z předchozích vztahů.

S hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou má jedenáctiletého syna Kryšpína a otcem pětileté dcery Mii je herec Jakub Prachař. Soukup má dvě již dospělé děti. Jakmile influencerka fotografii rozesmáté Rozárky zveřejnila, fanoušci se začali předhánět v názorech, komu je vlastně podobná. „Krásná holčička, celý tatínek,“ napsal jeden. „Kopie tatínka,“ přidal se další. „Já vidím tátu. Pusinku má po mámě… je to ale fuk, hlavně ať je zdravá, což je,“ přidal svůj pohled na věc jiný z fanoušků.

Malá holčička je celá babička

Zatímco v diskuzích převládal názor, že podobu s mediálním magnátem šibalsky se culící Rozárka rozhodně nezapře, objevili se i komentující, podle nichž je miminko podobné matce influencerky, herečce Veronice Žilkové (61). Je nádherná po babičce Veronice,“ napsal jeden z diskutujících. „Já vidím babičku! Je krásná a spokojená,“ přidal se další. „Nemůžu si pomoct, vidím v ní babi Veroniku,“ napsal další z příznivců Hanychové.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Zvláštní je, že modelčiny fanoušci téměř nezmínili, že by Rozárka byla podobná své mámě. Tedy až na pusu. „Celý táta, jen pusu má po mámě,“ napsal jeden. „Jak krásně špulí rty, má pusinku po mamince. Když pořád čtu o tom špulení, ty rejpance, to je zloba, závist. Doufám, že tady si všichni všimnou, že Rozárka taky špulí a roztomile, vždyť celý tvar rtíků má po vás,“ rozepsala se další z fanynek modelky. Svou nejmladší dceru influencerka porodila v půlce dubna. Reakce svých příznivců modelka zatím nechala bez odezvy.

Komu se podle vás Rozárka podobá?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články