Obchodní řetězec Tesco uvádí na trh novou nabídku prémiových jídel. Jedno vychází přibližně na 130 korun

Tesco uvádí na trh hotová jídla, která mají pomoci lidem, již si nestíhají připravit jídla na jednotlivé dny.

Značka Tesco i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Stravování někdy může být pořádným oříškem. Bývá udáváno, že člověk by měl sníst pět jídel denně. Z toho tři hlavní a dvě menší svačiny. Život má však občas velmi hektické tempo a nejednou se může stát, že na přípravu jídla či samotnou konzumaci jednoduše nezbyde dostatek času. V tu chvíli přichází na řadu možnost stravování, která vám neubere ani minutu navíc.

Výhodněji s Clubcard

S nabídkou jídel, která si budete moci koupit již ve stavu připraveném k rychlé konzumaci, přišel nově obchodní řetězec Tesco. Tuto novinku spustil sedmadvacátého února ve Velké Británii. Cena jednoho takového pokrmu se pohybuje zhruba okolo pěti liber, v přepočtu sto třiceti korun českých. Členové bonusového klubu Clubcard mají tyto produkty ještě výhodnější.

Podle marketingových sloganů existují až miliony kombinací a variací v jídelníčku, které můžete s novými jídly vytvořit. Zákazníci si mohou vybrat také z jídel známých britských řetězců. Přesto zůstává v nabídce také tradiční řada Finest Tesco, která je i v České republice. U příležitosti zahájení prodeje těchto novinek byli pozváni dva nadšenci do jídel na ukázkovou ochutnávku.

Čínské speciality

V jedné z londýnských poboček dostali na zahájení akce kukuřici s příchutí barbecue omáčky a několik druhů popcornu. Následovala čínská specialita poke bowl a hovězí steak. Dále sýrový talíř a specifický druh sushi. Po celou dobu měla dvojice možnost výběru jakéhokoliv nealkoholického nápoje, nebo také šampaňského v příslušných skleničkách.

Později zážitek zhodnotili: „Nemůžeme se dočkat, až vyzkoušíme víc z nové nabídky. A nejlepší část je skvělá cena, zvláště s našimi Clubcards, jednoduše milujeme tuto výhodnou nabídku.“ Ředitelka odboru pro komunikaci se zákazníky dodala, že společnost si je velmi vědoma svou oblíbeností u zákazníků. Chce pomoci hlavně se stravou v poledním čase, kdy většina lidí nestíhá.

Jaký pokrm byste v tomto duchu ocenili?

Zdroj: Express
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Čas natrhat kopřivy: Domácí kopřivový olej pomůže na bolest kloubů a zmírní zánět
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat