Eva Holubová popsala svůj zdravotní stav. Víc než astma, hypertenze a zánět průdušek ji trápí obezita

Známá herečka nyní bojuje nejen s nemocemi a chabou imunitou, ale také s velkým strašákem především žen, a to obezitou.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Nemoci a různé zdravotní problémy nepostihují jen obyčejné lidi, ale také slavné osobnosti. Tito známí lidé se s nimi většinou svěřují na svých sociálních sítích, kde jim jejich fanoušci posílají povzbudivé komentáře a radí, jak se s potížemi co nejlépe vypořádat. O radu nyní požádala také známá a oblíbená česká herečka Eva Holubová. Na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, kde popisuje svůj zdravotní a fyzický stav.

Eva Holubová si prošla depresemi

Eva Holubová je třiašedesátiletá česká herečka, studovala na DAMU, kde se seznámila s Ivanou Chýlkovou. Od té doby jsou velmi dobré kamarádky. S jejím manželem Janem Krausem dokonce vydala knihu Pravdu, prosím! Má za sebou opravdu bohatou televizní i divadelní kariéru. Je držitelkou Českého lva z roku 2000 za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Ene bene. Na tuto cenu byla i několikrát nominována a za výkon ve filmu Účastníci zájezdu získala ocenění „nejlepší herecký výkon“ na festivalu Tribeca 2006 v New Yorku.

Herečka trpí endogenními depresemi, jež jsou nejčastější formou depresí. Přichází náhle a bez příčiny. Jsou způsobeny nevyváženým chemickým prostředím v mozku. Je nutné užívat antidepresiva. Toto onemocnění bylo důvodem Evina alkoholismu. Dnes už má tyto stavy pod kontrolou, a to také díky Janu Krausovi, který ji tenkrát sám přivedl do léčebny. Bylo to pro ni velmi těžké období.

Nemoci jí nedají pokoj

Nyní si však Eva Holubová na sociálních sítích postěžovala na svůj zdravotní stav. Trápí ji dýchací obtíže, především astma a zánět průdušek. Trpí nespavostí a úzkostmi, vysokým krevním tlakem a má problémy se srdcem a štítnou žlázou. Do toho všeho chytla smrtelnou pánskou nemoc, tedy rýmu a kašel. Dokonce má i zlomený obratel. Nic z toho ji ovšem nezastaví, stále totiž hraje, točí film a seriál. Svěřila se, že úspěšně abstinuje, nekouří a nepije kávu. Má však velmi slabou imunitu a nemoci se u ní střídají jak na běžícím páse.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Dále napsala, že ji velmi trápí obezita, kterou dlouho zamlčovala. Ráda by v dubnu začala cvičit a hubnout. Žádá své fanoušky o rady ohledně shazování přebytečných kil nějakou méně drastickou formou. Užívá nyní spoustu léků a antibiotika, která jí naštěstí zabírají, a krotí tak její zdravotní problémy. Přesto všechno musí makat na plné pecky, protože jak se zmínila, hercovy neduhy diváka nezajímají.

Co byste herečce poradili vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články