Eva Decastelo zkolabovala v autě a skončila v péči lékařů. Příčinou bylo naprosté vyčerpání organismu

Známá česká herečka a moderátorka přecenila své síly a zkolabovala. Musela být převezena do nemocnice na pohotovost.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Někteří lidé si nedají říct a kladou práci na první místo. Nezastaví se, neustále jsou vytížení a nechtějí si připustit, že potřebují volno. Jsou vystaveni únavě a stresu. Avšak neustálá zátěž a nedostatek odpočinku mohou vést k vyčerpání těla a následnému kolapsu. To nyní potkalo i známou herečku a moderátorku Evu Decastelo, která musela být převezena na pohotovost v Sokolově, kde jí byla poskytnuta lékařská péče.

Má za sebou i erotickou kariéru

Eva Decastelo je česká herečka, moderátorka a modelka, která má za sebou dokonce i pornohereckou kariéru v USA. Díky tomu se objevila i v časopise Playboy. Narodila se 12. září 1978 v Litoměřicích a vystudovala střední pedagogickou školu. Její herecká kariéra je zaměřená především na zahraniční projekty, ale zahrála si také v seriálu Ulice a působila v Divadle Na zábradlí.

Moderovala známou televizní reality show Big Brother, působila také ve Snídani s Novou a uváděla pořady Extra a Nekonečná šance. Na hudební stanici Óčko moderuje pořady Inbox a Stylissimo. Vyzkoušela si i práci vizážistky, fotoeditorky, asistentky režie a produkční. Velmi často se také objevuje ve videoklipech a televizních a rozhlasových reklamách.

Zkolabovala a musela na pohotovost

Nyní však měla tolik práce, že to její tělo nevydrželo a dalo jasně najevo, že potřebuje volno. „Z přemíry práce jsem zkolabovala a přišla o hlas. V Sokolově jsme měli s Osmanyho talk show úplně vyprodáno a já jsem po cestě cítila, že ztrácím hlas. Náš producent mě musel odvézt na pohotovost do sokolovské nemocnice, kde mi dali kapačku a inhalaci, abych aspoň odmoderovala večer. V léčbě pokračuji i v Praze, a navíc mám týden volno,“ svěřila se moderátorka.

Eva Decastelo iZdroj fotografie: Nextfoto

Jak sama uvedla, volno využije i k výletu se svou maminkou. Poletí společně na tři dny do Málagy, kam se vždy chtěla ona i její máma podívat. Zatím tam ani jedna nebyla. Její matka je v důchodu, zvládá perfektně logistiku, takže zařídila ubytování za rozumnou cenu. Eva je ráda, že jí touto cestou může alespoň trošku oplatit to, jak se o ni maminka celý život starala a pomáhala jí.

Snad si tedy moderátorka opravdu odpočine a od práce si dá chvíli pauzu, aby nedopadla stejně jako teď. Tento kolaps však nebyl jediný, který Eva za poslední dobu měla. Před nějakou dobou se jí totiž udělalo špatně v letadle, kterým letěla pracovně do Stockholmu. Jak se později ukázalo, nevolnost byla způsobena kočkou na palubě. Na tato zvířata má totiž Decastelo alergii. Naštěstí jí letušky poskytly pomoc a daly jí léky, které projevy alergie utlumily.

Co říkáte na její pracovní tempo?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund