Etapa celého života v jednom obraze. Unikátní umělecko dílo dokonale ilustruje dospívání a stárnutí

Tento pozoruhodný obraz pochází z rukou umělce, kterému se drobnými změnami podařilo zachytit vývoj novorozence v dívku přes dospělou ženu až po babičku. To vše v jednom obrazu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Velmi šikovný umělec Seok Jeong-Hyeon je jihokorejský ilustrátor. To, co se mu daří vytvářet z jednoho obrazu je velmi pozoruhodné a obdivuhodné. Je schopen zachytit celoživotní vývoj jedince na jednom jediném obrazu. Tento obraz upravuje pomocí velmi drobných změn, které na jedinci provádí. Představte si, že celou etapu vývoje lidského jedince dokáže Seok zachytit v jednom jediném obrysu, obrysu novorozence, se kterým celou dobu pracuje pomocí velmi drobných změn, které zachycují jeho vývoj až po stáří. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Život dívky v jednom obrazu

Pusťte si video, které najdete níže, zde je jeho práce ukázaná. Video je dlouhé pouhé 4 minuty. Seok jako první kreslí novorozenou dívku, v tomto obrysu nadále dělá drobné změny a my tak můžeme sledovat proces dospívání a stárnutí dívky. Je velmi pozoruhodné, jak někdo dokáže zachytit celoživotní vývoj osobnosti na pouhých 4 minutách videa a za pomoci jedné mírně upravované ilustrace. Je velmi fascinující, že někdo dokáže něco takového. Velmi zajímavé na tom je, že se jedná pořád o jeden a ten samý obraz.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Originalita umělce

Videí, jako je toto, opravdu moc není. Lidé zachycují vývoj jedné osoby v knihách, filmech, seriálech i na obrazech. Ale na obrazech znamená, že umělec makuje více obrazů stejného jedince tak jak jde čas. Že byste měli možnost vidět více obrazů v jednom a sledovat tak pozoruhodnou podívanou, jako je vývoj novorozence v holčičku, dívku, ženu až po babičku v pouhých 4 minutách je opravdu velmi originální.

Je fascinující pozorovat, jak ten čas letí a jaké změny čas v našem obličeji vytváří, jakým způsobem nás mění. Na sobě to v řádu dlouhých let pozorujeme jen velmi těžko, ale tady na tomto videu máme tento vývoj jako na dlani. Patrný a srozumitelný tak, že si každý z nás uvědomí, co se s námi v průběhu dlouhých let života děje.

Zdroj: Seok Jeong-Hyeon
Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články