Páníčka a psa rozdělilo ničivé tornádo. Emotivní moment shledání byl zaznamenán na video

Při ničivém tornádu přišla rodina málem o život. Nakonec vyvázli jen s povrchovými zraněními, ale jejich pes nebyl k nalezení.

i Zdroj fotografie: Justin Hobson (Justin1569 at English Wikipedia)/ Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
                   

Obrovské štěstí v neštěstí měla mladá americká rodina, když oblast, ve které žili, zasáhlo ničivé tornádo. Nejprve se jim podařilo přežít chvíli, kdy tornádo vzalo jejich auto do vzduchu, a později se ukázalo, že anděl strážný stál i u jejich rodinného pejska. Tornáda mají obrovskou sílu, berou majetek i lidské životy.

Jejich auto po cestě zvedl silný vítr

Podle CBS Evening News si toto tornádo ve městě Van v americkém Texasu vyžádalo 5 obětí na životech. Přes sto domů bylo srovnáno se zemí, včetně dvou škol. Ani manželé Andy a Brandi Bouchillonovi na něj do smrti nezapomenou. Když dorazilo obávané tornádo, rozhodli se uchýlit do bezpečí místní školy. Tam už však se svým autem nedojeli.

Jejich SUV se totiž během cesty ocitlo ve vzduchu a silný vítr jej dokonce otočil a auto bylo mrštěno mezi stromy. V tu dobu s nimi v autě jela i jejich teprve dvoutýdenní dcera Bailey a rodinný pejsek Tater. Po nárazu si mysleli, že jsou snad mrtví, ale zdálo se, že při nich stáli opravdu všichni svatí. Brandi se nad sedačkou dcery modlila, aby byla v pořádku. Mimochodem nedávno jsme na DámskémDeníku psali o statečné mamince, která při záchraně svých dětí před tornádem málem zemřela.

Pejsek z auta utekl a už se nevrátil

Když se jim podařilo dostat ven z převráceného auta, jejich pejsek vyskočil a byl tak vyděšený, že utekl pryč. Bouchillonovi se však potřebovali co nejdříve dostat do nemocnice, aby nechali vyšetřit jejich malou dcerku. Nakonec se ukázalo, že nikdo z nich neutrpěl žádné vážné zranění. Malé holčičce nebylo vůbec nic a rodiče si odnesli jen povrchové škrábance a modřiny.

muž se psem iZdroj fotografie: Freepik

Byli šťastní, že přežili, ale radost jim kalil fakt, že netušili, co se stalo s jejich psem. Za dva dny, jakmile to podmínky dovolily, se vrátili na místo nehody k převrácenému auto. A tady na ně čekal jejich milovaný Tater. Ve videu níže se můžete podívat, jak Andy neskrývá slzy dojetí, když zjistil, že jejich pes tu hrůzu také přežil. „Jsem rád, že je v pořádku,“ řekl Bouchillon s pláčem pro server TheDodo.

Ve Spojených státech amerických jsou tornáda poměrně běžná, ale i u nás se jejich počty začínají každoročně zvyšovat. Nejspíš budete mít stále v živé paměti to z roku 2021. Vyžádalo si 6 mrtvých a téměř 300 zraněných. Zatímco ještě v minulém století by se počet tornád vlezl do dvacítky, od roku 2000 jich rapidně přibylo. Letošní rok je v tomto ohledu dokonce rekordní. Od března do září bylo zaznamenáno hned 9 tornád, žádné z nich však naštěstí nezpůsobilo větší škody.

Co říkáte na toto dojemné shledání páníčka s jeho psem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články