Obrovská rána pro milovníky sitcomů. Zemřel všemi oblíbený herec. Rodina i fanoušci z celého světa jsou v slzách

V roce 2021 odešlo na onen svět opravdu velké množství slavných. Nedávno zesnul i velice slavný herec, kterého bez známek života našel jeho bratr.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Eddie Mekka, známý svou rolí Carmina Ragusy v sitcomu „Laverne & Shirley“, zemřel. Bylo mu teprve 69 let a nic nenasvědčovalo tomu, že by se tato tragédie mohla stát. Mekka zemřel 27. listopadu ve svém domě v Newhallu v Kalifornii, kde ho našel jeho bratr. Doteď není jasné, jaká byla příčina smrti.

V sobotu ráno ho našli mrtvého

Jeho bratr Mekjian řekl, že nic nenasvědčuje tomu, že by za jeho smrtí stála vražda nebo sebevražda. Poté, co o něm jeho sousedé dlouho neslyšeli, jim to už přišlo podezřelé, protože předtím byl každý den venku na zahradě. Rozhodli se tedy, že ho zkontrolují, a našli jeho tělo. Na veřejnost se tato zpráva dostala v sobotu ráno.

Jeho nejznámější role

Jeho bratr o něm řekl, že Eddie vždy s oblibou vtipkoval, smál se, velice rád zpíval a tančil. Byl také dobrým vypravěčem a byl velmi talentovaný. Mekka byl nejznámější díky své roli Carmina „The Big Ragoo“ Ragusy, přítele Shirley Feeney, v „Laverne and Shirley“. Tento seriál vysílala televize ABC od roku 1976 do roku 1983.

Jeho rodina truchlí

Mekka hrál přibližně v 50 televizních pořadech a filmech, včetně malých rolí ve filmu Billa Condona z roku 2006 „Dreamgirls“ a filmu Penny Marshallové „A League of their Own“ z roku 1992. Také získal nominaci na cenu Tonyho za hlavní roli v muzikálu „The Lieutenantna Broadwayi z roku 1975. Po Mekkovi zůstala jeho dcera Mia, bratři Warren a Wayne a jeho sestra Lenore.

Jaká role Mekky byla vaše nejoblíbenější?

Zdroj: NbcNews

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
Události247.cz
Události247.cz
Putin má sám z jaderných zbraní strach. Bojí se oprávněně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost