Dvouletá holčička doprovodila matku na podium taneční soutěže. Pak jí ale sebrala veškerou pozornost tím, co předvedla

Porota zapojila do show i děti jedné ze soutěžících v televizní talentové soutěži. Byl to úžasný okamžik, diváci i porota byli nadšení.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Oblíbené talentové soutěže mohou přinést nejedno překvapení. Mnohdy se v nich může zrodit budoucí hvězda. Tou se stala neplánovaně i dvouletá holčička Stella. Sice to nebylo v rámci oficiálního tanečního klání účastníků soutěže, ale v zaplněném sále jí publikum tleskalo ve stoje. Její výkon je hitem sociálních sítí.

Do soutěže ženu doprovodila celá rodina

Zkusit štěstí v taneční soutěži So You Think You Can Dance, která je velmi populární ve Spojených státech, se rozhodla 29letá matka dvou dětí Bree Hafenová z texaského města McKinney. Profesionální tanečnice, která však v posledních letech byla matkou na plný úvazek, ohromila svým výkonem porotu i diváky.

Její taneční vystoupení bylo velmi propracované, vášnivé a obsahovalo i prvky akrobacie. Na soutěž do Dallasu nepřijela Bree sama. Doprovodil ji manžel i jejich dvě děti, dvouletá Stella a pětiletý Luke. Když začala jejich matka tančit, děti nevydržely v klidu. Porotci je vyzvali, ať přijdou blíž. Děti s velkým nadšením usedly k jejich stolu.  

Taneční štafetu přebrala dvouletá holčička

Už během vynikajícího tance Bree bylo vidět, že se porotě líbí. Když dotančila, vyběhl její syn na pódium a předal matce vstupenku, díky které postoupila do dalšího kola soutěže. Porotci se Bree zeptali, proč tak talentovaná tanečnice čekala devět sezón, než přišla na konkurz do show. Odpověděla, že to nešlo, protože byla buď těhotná, nebo se starala o malé děti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vyšlo to až nyní. Zatímco se radovala z postupu do dalšího kola, vydala se na pódium i její dvouletá dcera, která miluje tanec. Po vzoru maminky se rozhodla, že také předvede své taneční umění. V růžových šatech s baletní sukýnkou byla rozkošná. „Tohle je nejkrásnější tanec, jaký jsem kdy v této taneční hale viděl,“ komentoval její výkon jeden z porotců Nigel Lythgoe.

Co říkáte na vystoupení holčičky i její matky?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články