Tato dvojčata se v roce 2015 proslavila díky zvláštní, ale zároveň úchvatné barvě očí. Jak vypadají dnes?

Zajímavý vzhled proslavil tato dvojčata na celém světě. Jejich matka začala zveřejňovat jejich fotografie na internetu v roce 2015. Podívejte se, jak vypadají dnes.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V dnešní době je na internetu tolik rozkošných a krásných dětí, že to člověk ani nestíhá sledovat. Jsou to děti s nějakým talentem, neuvěřitelnými schopnostmi, a dokonce i velmi inteligentní děti, u kterých se může zdát, že jsou chytřejší, než většina dospělých. Mezi tyto děti rozhodně patří i sestry Megan a Morgan Boyd, které se proslavily kvůli svým krásným očím.

Rychle se stala známými

Nastávající rodiče pravděpodobně očekávali dlouhé probdělé noci, stovky vyměněných plen a únavný rodičovský život, když se jim měla narodit dvojčata. Nikdy by je ale ani ve snu nenapadlo, že se díky svým dvojčatům stanou světově známými. Nyní už jsou z holčiček mladé slečny, které jsou stále velmi půvabné.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 💙 شديد الإخلاص💙 (@stephboyd24)

Tato dvojčata se narodila v červnu v roce 2011. Konkrétně 6. června poprvé otevřela ty jejich nádherné oči. Jejich máma téměř okamžitě věděla, že budou něčím velmi výjimečné. Proto se rozhodla, že jejich fotografie začne sdílet na internetu. Na tom není nic zvláštního, každá nadšená matka si svoje děti fotí a myslí si, že jsou nejkrásnější na světě. Jenže její dvojčata začínalo sledovat čím dál více lidí.

Megan a Morgan dnes

Nyní si Megan a Morgan užívají Instagramový účet, který během chvíle určitě pokoří hranici jednoho milionu sledujících. I přes to, že jim je pouhých 11 let, mají neustále nabídky na různé spolupráce. Dokonce si vyrábějí i vlastní oblečení. Tato dvojčata jsou tak na cestě k tomu, aby se proslavila v módě.

Mají i modelingové smlouvy a lidé je téměř každý den zastavují na ulici, protože se s nimi chtějí vyfotit. Může se zdát, že jim jejich sláva stoupla do hlavy, ale právě proto jsou tu jejich rodiče, kteří se snaží držet je nohama pevně na zemi. Pro tak mladé dívky určitě není snadné, když je na každém kroku poznávají, ale učí se v tom chodit. A nezbývá, než jim popřát hodně štěstí.

Jaký máte názor na dětské celebrity?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt