Šikovný 12letý školák zaskočil i Jaro Slávika. Jeho karetní kouzlo zamotalo porotě hlavu

Když se měl chlapec postavit na podium show, jež hledá talenty, zdálo se, že nervy trochu pracují. Pomyšlení na porotce, který kouzlení nemá rád, na klidu nepřidalo.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

V oblíbených talentových soutěžích není nouze o překvapivé momenty. Obzvláště, když se týkají předvedení čísla, o němž se dopředu ví, že jednoho z porotců jistě nenadchne. Jako třeba kouzelnické triky, na které je háklivý obávaný porotce show Česko Slovensko má talent, Jaro Slávik. Jeden malý kouzelník však jeho pochybnosti pořádně rozptýlil.

Trochu se Slávika bál

Když se chystal na podium 12letý kouzelník Petr Uchytil, vypadal trochu nervózně. Na dotaz, zda se bojí Slávika, rozpačitě přikývl. „Trošku jo, no,“ poznamenal. Jakmile jej moderátoři prověřili, zda neukrývá třeba v brýlích nějaké zařízení, které by mu s triky mohlo pomoci, stoupl si před porotu.

Když chlapec řekl, že bude kouzlit, okamžitě se celá porota podívala na Slávika. „Na vás jsme čekali,“ procedil mezi zuby porotce. Karetním trikům se malý mág věnuje rok a půl. „To je nejvyšší čas sem přijít,“ ironicky poznamenal obávaný sudí. Dvanáctiletý školák se sice usmál, ale v jeho tváři se zračilo velké napětí.

iZdroj fotografie: Nextfoto

Do vystoupení zapojil porotce

Jakmile však začal předvádět svůj trik s balíčkem karet, tréma postupně mizela. Počínal si velmi suverénně jako ostřílený kouzelnický matador. Do svého vystoupení talentovaný školák zapojil členy poroty, včetně právě Slávika. Vzal si od chlapce kartu, kterou si podepsal, a vrátil ji malému mágovi.

Školák balíček karet promíchal efektním způsobem, který mu záviděla porotkyně Marta Jandová. „Když to nevyjde tady, můžeš dělat krupiéra,“ řekl mu porotce Jakub Prachař. Najednou chlapec luskl prsty a podepsaná karta přistála na dlani Slávika. Vypadal dost překvapeně. Roztomilý kouzelník předvedl ještě několik triků, kterými si porotu naklonil na svou stranu.

Premiérové díly zábavného pořadu běží každou sobotu od 20:15 na Primě.

Co říkáte na triky malého kouzelníka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články