Zasloužila by si Slavíka. 12letá dívka dohnala porotu k slzám bezchybným pěveckým provedením božského hitu od Whitney Houston

V talentových soutěžích se občas objeví lidé, kteří dokážou naprosto vytřít zrak jak porotě, tak i celému publiku. Tato dvanáctiletá dívka je jedním z nich.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem ITV
                   

Tato dvanáctiletá dívka z Walesu přišla do talentové soutěže zazpívat jednu z nejtěžších existujících skladeb. Ačkoliv jí ze začátku porota vůbec nevěřila a přihlížela velmi trpkým pohledem, nakonec se Maie Gough podařilo všem vytřít zrak. Píseň, kterou si vybrala, nazpívala zesnulá hvězda Whitney Houston.

Porota se netvářila příliš nadšeně

Když se dvanáctiletá Maia Gough představila porotě a sdělila všem přítomným, že bude zpívat slavnou píseň od Whitney Houston, zavládlo ticho. Porotci byli s největší pravděpodobností naprosto skeptičtí. Jejich pohledy vypovídaly o tom, že dívce nedávali příliš šancí. Diváci rovněž působili poměrně nedůvěřivě.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Píseň, kterou si Maia zvolila, není vůbec jednoduchá a jen málokdo si troufne přezpívat ji před tak obrovským publikem. Navíc bylo na mladé slečně vidět, že se necítí příliš ve své kůži. Po pár prohozených slovech s porotou se začala červenat a vypadala, jako by chtěla uronit slzu. Navzdory tomu však před nimi stála odhodlaná předvést, co za talent se v ní doopravdy skrývá.

Žádná potupa, ale úchvatné vystoupení

Poté, co Maia získala prostor, aby mohla svou zazpívat oblíbenou píseň, celé publikum ztichlo a očekávalo s napětím, co bude následovat. S jejím prvním tónem se však překvapením rozjasnily tváře všech přítomných. Teprve dvanáctiletá zpěvačka následně vytřela zrak jak porotě, tak obrovskému publiku plnému zprvu nevěřícně přihlížejících lidí. Její čistý, takřka andělský hlas všechny zahřál u srdce.

Už ve chvíli, kdy malá zpěvačka začala zpívat, bylo více než jasné, že si zaslouží přízeň poroty a postoupí do dalšího kola. Není se však čemu divit – když někdo v tak mladém věku dokáže předvést něco natolik úchvatného, zaslouží si pořádné ocenění. Maie se tak dostalo ovací vestoje jak od publika, tak od poroty samotné včetně Simona Cowella. Je tedy zřejmé, že pokud se rozhodne pro pěveckou kariéru, ještě o ní uslyšíme mnohé.

Jaký máte názor na talentové soutěže jak v Česku, tak v zahraničí?

Zdroj: Britain’s Got Talent

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Trik hotelových uklízeček: Polštáře budou jako nové, zažraná žlutá špína, pot ani bakterie se v nich neudrží
Události247.cz
Události247.cz
Předstupeň jaderných zbraní: Putin hodlá podniknout zničující krok. Ve hře je vypuštění smrtící látky do ovzduší
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Hodnoty na tlakoměru, které znamenají velký problém. Mnoho lidí to neví a vyčkává
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„UFO hacker“ se naboural do webových stránek NASA. Prý tam našel informace o mimozemšťanech a viděl i fotky