Dvanáctiletá dívka ohromila porotu. Svým jedinečným talentem odrovnala celé auditorium

Dvanáctiletá dívka se zúčastnila pěvecké soutěže. Když oznámila píseň, kterou bude zpívat, vysmála se jí celá porota. Když začala, svým talentem ohromila celé publikum i porotu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dvanáctiletá dívka Maiga Gough se rozhodla zúčastnit se britské pěvecké soutěže „Mám talent“. Vybrala si poměrně složitou píseň, kterou se rozhodla před publikem a porotou předvést.  Když předstoupila před publikum i porotu a oznámila, jakou píseň se nyní chystá zazpívat, porotou to zašumělo a všichni se jí vysmáli, že takovou složitou píseň nemůže ve svých dvanácti letech zvládnout. Všichni si mysleli, že jednoznačně přecenila své síly. Celá porota v hrůze čekala, co mladá soutěžící z písně udělá, ale jak začala zpívat, vše se úplně obrátilo. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Talentovaná Maiga Gough

Dvanáctiletá Maiga Gough předstoupila před porotu a diváky britské pěvecké soutěže „Mám talent“. Když porotě oznámila, že si vybrala píseň s názvem I Have Nothing od velmi populární zpěvačky Whitney Houston, celá porota se dívce vysmála, že je to ve dvanácti letech nad její síly a obracela oči v sloup. Všichni porotci byli zpočátku k dívce velmi skeptičtí. 

Když ale začala zpívat, celé publikum zmlklo. Porotci zůstali v otřeseném úžasu překvapivě koukat. Velmi rychle si uvědomili, že dvanáctiletou Maigu všichni opravdu velmi podcenili. Píseň I Have Nothing od Whitney Houston byla v podání Maigy úžasným zážitkem.

Svým talentem překvapila nejen porotu pěvecké soutěže a její publikum, ale také celý svět. Její vystoupení v soutěži „Mám talent“ nabralo takového rázu, že jej vypustili do světa, aby se všichni mohli podívat na její skvělé vystoupení. Maiga získala obdiv a úctu lidí po celém světě. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

O jejím talentu svědčí už jen to, že při jejím vystoupení vstal a tleskal také porotce Simon. Ten byl po celou dobu soutěže vyhlášený svou kritikou a velkou přísností vůči všem účastníkům soutěže. Už jen to, že Simon povstal, muselo být pro Maigu obrovskou poctou a velkým překvapením. Maiga má rozhodně obrovský talent a šanci rozvíjet ho dál. Je to pravdu talentovaná dívka a byla by škoda nechat její talent zapadnout.

Zdroj: BGT

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články