Rodiče svěřili malou vnučku babičce. Až záznamy z kamer odhalily, co se během dne vlastně stalo

Incident, jehož hlavní protagonistkou byla jedenašedesátiletá žena a její malá vnučka, se rychlostí blesku stal hitem internetu. Viděly ho desítky milionů lidí.

miminko v postýlce i Zdroj fotografie: iStock
                   

Moderní chůvičky primárně sice monitorují miminka, ale někdy také zaznamenají nejroztodivnější kousky dospělých. Svou vnučku Lolu hlídala jednašedesátiletá Valerie Sharpová pravidelně, když rodiče dítěte byli v práci. Pečovat o miminko ale není tak úplně hračka. Vyžaduje spoustu pozornosti i ukojení potřeb. Když před babičkou stál jednoduchý úkol, aby uložila Lolu do postýlky, stalo se něco zvláštního.

Bez stoličky si žena neporadí

Babička z Huntsvillu a americké Alabamě měří pouhých 150 centimetrů. K řadě běžných každodenních úkonů proto potřebuje stoličku. Musí ji použít, i když během hlídání ukládá jedenáctiměsíční vnučku Lolu do postýlky. „Pokud stoličku nepoužiji, mám ruce metr od dna postýlky. Musela bych na matraci Lolu upustit a ona by se vzbudila,“ popisuje Valerie.

Jednou ale fyzikální zákony nebyly na babiččině straně. Když usínající Lolu chtěla uložit do postýlky, stoupla si na stoličku a s dítětem v náručí se naklonila nad postýlku. Pak se ale všechno zvrtlo. Babička se převážila a skončila i s miminkem v postýlce. Naštěstí nedopadla na něj. „Opravdu nevím, jak se to stalo. Dělala jsme to už stokrát předtím a tentokrát jsem se prostě převrhla,“ vypráví Valerie.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Několikavteřinový záznam ovládl internet

Odehrálo se to v mžiku. Vyděšené miminko začalo plakat. „Stalo se to tak rychle. Když jsem padala dolů, byla jsem vděčná, že jsem nezalehla Lolu a je v pořádku. Nejhorší, co se stalo, bylo, že se vnučka probudila,“ vydechla si Valerie. Incident pobavil celou rodinu a o záznam se rodiče Loly podělili na sociálních sítích. „Když jsem ho zveřejnila, myslela jsem, že se tomu pár lidí zasměje,“ říká dcera Valerie Nikky Bishopová.

Jenže babiččin gymnastický kousek s drsným probuzením miminka se stal hitem internetu. Když se Nikky odvážila své matce říct, že ji obdivuje internet, mělo video už desetitisíce zhlédnutí. „Máma mi řekla, panebože, všichni se dívají na můj zadek,“ dodala Nikky s tím, že nakonec byla maminka ráda, že někomu třeba její pád do postýlky mohl rozveselit den. Sledovanost videa stoupala a během několika dní ho vidělo 21 milionů lidí.

Co říkáte na gymnastický manévr babičky?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články