Dojemné loučení 90letého muže se svou ženou. Na videu zpívá jejich oblíbenou píseň a drží ji za ruku na smrtelné posteli

Howard Serena a jeho žena Laura si slíbili, že spolu budou napořád. Proto s ní Howard byl do poslední chvíle jejího života a ještě jí k tomu zpíval.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Zatímco Howard Serena byl pryč a bojoval ve druhé světové válce, jeho žena Laura si často zpívala, aby se lépe vyrovnala s jeho nepřítomností. Její oblíbenou písničkou byla skladba „You’ll Never Know“, kterou nazpívala kabaretní zpěvačka Rosemary Clooney s Harrym Jamesem. Píseň má velmi romantický, ale zároveň opravdu smutný text, proto není divu, že se Howard o mnoho let později rozhodl tuto píseň zazpívat umírající Lauře.

Záběry na videu jsou velmi dojemné

Všichni Lauře říkali, že zpívá velmi podobně jako zpěvačka Rosemary Clooney. V písni se zpívá: „Nikdy se nedozvíš, jak moc mi chybíš,“ a je to opravdu nádherná píseň. O několik let později měla Laura s Howardem dohromady 9 dětí a prožili krásných 73 let manželství. V životě každého člověka ale přijde den, kdy se musí rozloučit se svojí milovanou osobou. A Howard chtěl, aby jeho manželka měla ty nejkrásnější poslední chvilky jejího života.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Z tohoto okamžiku bylo natočeno video, které následně získalo velké množství shlédnutí jak na Facebooku, tak i na YouTube. Záběry natočené vnučkou Erin Solari jsou velmi dojemné. Ukazují Howarda, jak se naklání ke své umírající manželce a říká jí, že ji miluje. Poté se pustil do zpívání této nádherné písně.

Na oslavě to zpívali jako duet

„Odešla jsi a moje srdce odešlo s Tebou,“ zpívá Howard a hladí svoji ženu Lauru po tváři. Přestože špatně slyší a ona ztratila téměř veškerý zrak, jejich oči v tuto chvíli vnímaly jen toho druhého. Bylo vidět, jak velká je mezi nimi láska. Romantická gesta jsou v jejich velké rodině samozřejmostí, což už jednou řekla vnučka Howarda a Laury. Její matka, která je DJka, upravila tuto píseň a hraje ji úplně všude, protože jí připomíná její rodiče.

Když Laura a Howard slavili 50. výročí, zazpívali si tuto písničku jako duet. Právě kvůli tomuto vystoupení si Laura přála, aby v době, kdy bude umírat, byl Howard u ní a zpíval právě tuto píseň. Toho dne řekl Howard Lauře, že byl její nejlepší milenec a ví to. „Nevím, kolik dalších jsi jich měla, ale vím moc dobře, že já jsem byl ten nejlepší.“

Kterou píseň máte s partnerem v oblibě?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články