Sebevědomá Ruska zazpívala Fantoma opery. Porotci se jí vysmáli a dostala 4 červené křížky

Mladá zpěvačka přijela do talentové soutěže, jelikož jí její blízcí chválili pěvecké dovednosti. Zpívala ale tak falešně, že ji zděšená porota záhy poslala pryč.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Jaro Slávik už za dobu svého působení v Česko Slovensko má talent zažil mnohé, na tento den ale bude jistě vzpomínat. Do soutěže přišla mladá dívka přesvědčená o tom, že skvěle zazpívá známou muzikálovou píseň. Její vystoupení bylo tak špatné, že se porotci shodli na tom, že ji musí hned poslat pryč z pódia.

Vybrala si světový hit

Muzikál Fantom opery patří mezi celosvětově nejslavnější a nejdéle uváděné muzikály. Toto divadelní představení za mnoho let nasbíralo přes 50 divadelních cen a hrálo se i v České republice. Jde o příběh skladatele, půvabné sopranistky a jejího tajemného ctitele, který se odehrává v pařížské opeře. Milují ho celé generace, a právě ústřední píseň z tohoto muzikálu se mladá Alisa rozhodla zazpívat.

Zvolila také stylový kostým

Alisa se rozhodla vyhrát si také s kostýmem, který si na pódium oblékla. Ústřední píseň The Phantom of the Opera v muzikálu zpívá právě mladá sopranistka s tajemným ctitelem, proto si zpěvačka namalovala část obličeje jako fantomovu masku. Oblékla si tuniku a na část písně ji zakryla pláštěm, obličej otáčela podle toho, čí část zrovna zpívala.

Perfektní příprava nestačila

Když dívka vkročila na osvětlené pódium, všichni do ní vkládali velké naděje. Porotci se rozhodli odlehčit situaci a dělali si legraci z jejího make-upu, který připomínal mimozemšťana. Úsměv jim ale brzy zmizel z tváře, konkrétně v momentě, kdy Alisa začala zpívat. Jaro Slávik prohlásil: „Tak na stupnici od 1 do 10, kde 10 je nejhorší, toto je 15…“

ruka drží mikrofon, zpěvák iZdroj fotografie: Depositphotos

Neuvěřitelně falešný zpěv

Alisa se v průběhu písně otočila k mikrofonu druhou stranou tváře a začala zpívat mužskou část písně. Její pokus o hluboký bas už ale porotci nedokázali vydržet. Za pár vteřin její vystoupení přerušili, jelikož je upřímně zděsilo, jak špatně dívka zpívá. „To opravdu nejde, tohle prostě nejde,“ ozývalo se od jejich stolu.

Už to nemohli vydržet

Jaro, Marta, Diana i Jakub stiskli červená tlačítka signalizující, že už to dále nehodlají snášet. Zeptali se jí, jestli se přihlásila z vlastní iniciativy, a ona přiznala, že ano. Údajně své schopnosti konzultovala s rodiči a učiteli z umělecké školy. Jaro Slávik rozvíjející se debatu rázně utnul a Alisu poslal z pódia pryč. Je možné, že se stejně jako mnoho dalších soutěžících za pár let vrátí a zkusí to znovu.

Jak se vám líbilo vystoupení této dívky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články