Dívka se svým bratříčkem, který má Downův syndrom, společně zazpívali duet

Sourozenci si společně zazpívali duet Titanium. Chlapec s Downovým syndromem v něm doplnil svou starší sestru.

postižený zpěvák i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Děti s Downovým syndromem to v životě nemají zrovna jednoduché. Okolí se k nim často chová jinak, zejména pak mezi ostatními dětmi může docházet k různým posměškům. Ne nadarmo se ale právě o dětech s Downovým syndromem mluví jako o jedněch z nejšťastnějších a nejvděčnějších duší. Důkazem je malý chlapec zpívající duet se svou starší sestrou.

Zazpívala píseň se svým bratrem

Lea Kirwan je mladá dívka, jejíž mladší bratr trpí Downovým syndromem. I přesto, že je na pohled viditelně odlišný, ho nade všechno miluje a nedokáže si život bez něj představit. Lea se na sociálních sítích netají tím, že právě její mladší bráška je jejím největším fanouškem a nejlepším přítelem. Společně tráví spoustu času a užívají si přítomnost toho druhého.

Není se tak čemu divit, že si právě tahle dvojice střihla společný duet. Když Lea na svém Facebooku sdílela video, ve kterém se svým mladším bráškou zpívá, rozhodně netušila, jak obrovskou vlnu reakcí tím vyvolá, píše web Pokukaj. Společně nazpívaná píseň se stala hitem, který obletěl celý svět, a jedno oko při pohledu na sourozence nezůstalo suché.

Video získalo více než 700 000 zhlédnutí

Lea a její mladší bratr si společně zazpívali píseň Titanium od Davida Guetty a zpěvačky, která si přezdívá Sia. Mladá dívka zmínila, že právě tahle píseň patří mezi nejoblíbenější jejího bratříčka. Na videu můžeme jasně vidět, že jakmile mladá slečna začne zpívat, oči jejího bratra se rozzáří nadšením a upřímnou radostí, zmiňuje web GodVine.

Není nic krásnějšího než upřímná dětská radost, bez ohledu na to, jestli se jedná o dítě zdravé nebo o dítě, které trpí Downovým syndromem. Tahle dvojice nám ukázala, že i zdánlivé rozdíly vůbec nic neznamenají, pokud mezi lidmi panuje láska, respekt a pochopení. Video se stalo virálním a získalo si více než 700 000 zhlédnutí.

Sourozenci natočili i další společné písně

Video se společně nazpívanou písní Titanium se díky těmto dvěma sourozencům stalo hitem internetu. Od té doby Lea se svým bratrem natočila ještě několik dalších videoklipů, ve kterých společně zpívají slavné písně. Lea přiznala, že si všimla, že její bratr může svou upřímnou radostí lidem na internetu zlepšit den.

Co říkáte na společný duet sourozenců?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články