Dívka dostala od porotců okamžité ano. Její dechberoucí hlas nenechal v aule nikoho na židli. Něco tak epického jste ještě neslyšeli

Talentové show jsou přesně tím zábavným médiem, díky kterému plno mladých lidí získá šanci prorazit do světa. Nejinak tomu bylo i v případě této dívky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Velmi náročným porotcům v pořadech „The Voice“ a „The Voice Kids“ může chvíli trvat, než se se svým verdiktem otočí čelem k pódiu. Samozřejmě pokud chce člověk poznat talent, je potřeba trošku času na to, aby se důkladně rozhodl, co si o nuancí zpěvákova hlasu doopravdy myslí. Někdy však může být vystupující natolik dobrý, jako v případě této čtrnáctileté zpěvačky Jade De Rijcke, že zvažování prostě není potřeba. 

Jednoznačné ANO od všech porotců během několika vteřin

V září 2018 se tehdy čtrnáctiletá Jade ve své rodné Belgii zúčastnila konkurzu do soutěže „The Voice Kids“. Pro své vystoupení si vybrala píseň „Homesick“ od zpěvačky Dua Lipa. Již od prvních tónů však bylo všem jasné, že je Jade opravdu talentovaná. Její zpěv také přivedl porotce Seana Dhondta k tomu, aby se otočil již po čtyřech vteřinách vystoupení. Ihned potom se k němu připojila také belgická dívčí skupina K3 spolu s porotcem Gers Pardoel. Poté jasné ano nakonec zaznělo i od poslední porotkyně Laury Tesoro.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pro rodinu talentované Jade to musela být velmi dojemná chvíle. Přeci jen dostala během několika vteřin od všech členů poroty jednoznačné ano. Poté, co dozpívala, se přidala k týmu Gers a utkala se s dalšími dvěma dívkami se svou písní „Better Now“ od zpěváka jménem Post Malone. Jade toto bojové kolo samozřejmě vyhrála a postoupila do semifinále, kde zazpívala píseň „Sober“ od Demi Lovato.

Jednoznačná výhra a nahrávací smlouva se společností Universal

Jade semifinálové kolo opět bez problémů vyhrála, čímž se dostala do samotného finále soutěže. V záři reflektorů tak zazpívala dokonce dvě písně a to „F*ckin‘ Perfect“ od Pink a „Grand Piano“ od Nicki Minaj. Její zpěv byl však natolik dokonalý, že v soutěži „The Voice Kids“ zvítězila, čímž získala výhru v hodnotě 10 000 eur plus nahrávací smlouvu k jejímu prvnímu singlu.

Nyní od vítězství v soutěži „The Voice Kids“ uběhl již nějaký čas a Jade za tu dobu odvedla spoustu práce. Nahrála a vydala svůj první singl „Straw House“, o jehož inspiraci se rozmluvila s magazínem „It’s On Mag“: „Je to klidná píseň, ve které naprosto všechno souhlasí, ale aby bylo jasno, text o složitém vztahu semnou nesouvisí“. Jade také pravidelně sdílí příspěvky na Instagramu, a to včetně videí z nahrávání nových písní. Mladá zpěvačka nyní dokonce oznámila, že podepsala nahrávací smlouvu se společností Universal.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt