Přišel na pódium s trapnými cedulemi. Když ale pustili hudbu, vše začalo dávat smysl. Publikum se válelo smíchy

Když ho viděli pouze s několika papírovými cedulemi a stolem, nikdo nic moc neočekával. Potom ale začala hrát hudba a oni nemohli udržet smích.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Kdo by neznal známou televizní soutěž Česko Slovensko má talent? V tomto roce oslavila již magické desáté výročí. Svou první letošní epizodu odvysílala televize Prima 11. září. Soutěž moderují oblíbení moderátoři Adam Gránský a Jasmina Alagič. V tomto roce se také jemně pozměnila sestava známých porotců. Tři zůstali stejní, jeden se však změnil.

Ivan Pavel Kozák

Svá křesla stále obhajují Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová. Čtvrté křeslo a bzučák nejprve patřilo Lucii Bílé, poté Martě Jandové a teď Evě Holubové. Celá show je známá svými rozmanitými možnostmi. Účinkující nejsou víceméně vázáni žádnými podmínkami či pravidly. Jejich talent může pocházet z jakéhokoliv odvětví, sportu či zábavy.

Komik Ivan Pavel Kozák vsadil na sílu hudby. Své představení založil na zahraničních hitech, respektive jejich textu. Porotě za necelé tři minuty představil všechny tyto písně s dodatečným českým dabingem. Šestatřicetiletý herec potřeboval k aplausu pouze několik papírových cedulí a stůl, na který si je položil. Klíčová byla samozřejmě také nahrávka.

Hello od Adele

Ta mu musela dát spoustu práce, protože se skládá pouze z určitých vybraných částí těchto písní. Celé vystoupení zahájila populární skladba Hello od zpěvačky Adele. V jejím refrénu objevil českou větu: „Elisa, kam jsi dala čaj?“ Jakmile porota a diváci pochopili, o co se tady jedná, neudrželi své emoce na uzdě. Začali se smát a každý překlad hodnotit velkým potleskem.

Důkazem variability v této soutěži jsou také ostatní vystoupení dalších soutěžících. Podívat se můžete třeba na patnáctiletou Nikolu Kusendovou, která se rozhodla zazpívat píseň Čerešně. Úplně z jiného soudku je například představení Slávinky Píšové z Benátek, jejímž talentem je perfektní imitace právě herečky Evy Holubové. Diváci byli u vytržení.

Premiérové díly zábavného pořadu běží každou sobotu od 20:15 na Primě.

Co říkáte na tento talent?

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články