Děti svým rodičům napsaly výhružný dopis: Pokud nesplní jejich podmínky, prý utečou z domu

Jablkem sváru mezi dospělými a jejich ratolestmi byly plavecké brýle. Aby malý caparti dosáhli svého, rozhodli se přitlačit své rodiče ke zdi poněkud nestandardním způsobem.

Malý chlapec píše i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Vynalézavost dětí nezná hranic, o čemž by mohl každý rodič vyprávět donekonečna. Na rozdíl od dospělých, které život naučil obrušovat hrany a přistupovat k ostatním diplomatičtěji, děti dokážou být zároveň upřímné, přímočaré a věcné. Přesvědčili se o tom i jedni polští rodiče. Stali se totiž adresáty výhružného dopisu, který jim nenapsal nikdo jiný než jejich ratolesti. Způsob, jejž děti zvolily, i jejich požadavky rodiče ale pořádně pobavily.

Výhružný dopis rodiče zaskočil i pobavil

Bezprostřední chování a jednání dětí mnohdy zaskočí i ostřílené rodičovské matadory. Přestože je Natalia Białobrzeska čtyřnásobnou matkou a coby trenérka rodičovských dovedností radí ostatním, jak na výchovu potomků, stále ji dokážou její vlastní ratolesti zaskočit. Na sociálních sítích zveřejnila dopis, který od nich s manželem dostali. V něm jim jejich potomci bez servítek sdělili, co si o mámě s tátou myslí, a zároveň připojili i výhružku.

Malí caparti zvolili celkem neobvyklý způsob, jak své rodiče přitlačit ke zdi, aby dosáhli svého. Jejich upřímnost rodiče překvapila i pobavila. „Dětem se prostě nemůžete zavděčit. Můžete být ti nejlepší odborníci v oboru. Můžete vést nejpokrokovější konference. Můžete číst svazky vědeckých prací. Můžete mít víc diplomů než ponožek. A stejně dřív nebo později uslyšíte, že jste nejhloupější rodič na světě,“ okomentovala na svém instragramovém profilu fotku dopisu matka dětí.

Jste ti nejhorší rodiče na světě

Vzkazu, který dostali od svých ratolestí, rodiče nemohli uvěřit. Požadavky a výhrůžky v něm obsažené byly rozhodně neobvyklé a v podstatě k popukání. Děti se tak chtěly domoci toho, aby jim rodiče koupili věc, po které toužily. Jádrem sporu se staly brýle na plavání. „Milá maminko, milý tatínku. Opravdu jsme vám chtěli říct, že jste ti nejhorší rodiče na světě a že jestli nám ty plavecké brýle hned nedáte, tak se odstěhujeme z domu,“ hrozily v dopise děti rodičům.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Natalia Białobrzeska (@natalia.bialobrzeska)

Roztomilý dopis nepobavil jen rodiče, ale také uživatele internetu. Někteří přiznali, že v dětství využili stejných metod, aby dosáhli svého. „Vzpomněla jsem si, jak jsem sama napsala rodičům takový dopis, že nesnáším hudební školu a chci, aby mě z ní vyhodili,“ napsala jedna z diskutujících. „Se sourozenci jsme takové vzkazy rodičům také nechávali. Obecně jsme se táty neradi na něco ptali, protože byl přísný, takže ty dopisy byly spásou. Máma je schovala do krabice a po letech máme nádhernou památku,“ uvedl další.

Co říkáte na dopis, který děti napsaly rodičům?

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články