Bývalá manželka hvězdy Pobřežní hlídky a supermodelka žije jako bezdomovec. Jídlo hledá v popelnicích

Když se vdala za hollywoodskou hvězdu, zdálo se, že tvoří dokonalý pár. Jenže pak se život modelky rychle změnil. Luxus a záři reflektorů vystřídala kartonová krabice.

Špinavá žena bez domova i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Modelka Loni Willison se hřála na výsluní popularity. Na prestižních společenských akcích byla spolu se svým manželem, někdejší hvězdou legendárního seriálu Pobřežní hlídka, Jeremym Jacksonem, vděčným objektem pro fotografy. Pak se ale všechno změnilo. Z vrcholu se dostala až na úplné dno. Jezdí s nákupním vozíkem, v němž má veškerý svůj majetek, po Los Angeles a vybírá jídlo z popelnic. Její proměna je neuvěřitelná.

Na modelku manžel zaútočil

Pád krásky byl velmi rychlý a strmý. Bývalá modelka se za hvězdu seriálu, který čeští diváci znají pod názvem Pobřežní hlídka, provdala v roce 2012. Sňatek fanoušky milovaného Hobbieho Buchanana, seriálového syna Davida Hasselhoffa, s nádhernou modelkou byl mediální trhák. Fotografie z obřadu na pláži obletěly celý svět. Loni v době, kdy spolu pár žil, často pracovala na propagačních kampaních sportovního oblečení a plavek.

Zamilovanost ale páru dlouho nevydržela. V jejich domě už dva roky po svatbě došlo k incidentu, u kterého zasahovala policie. Loni její manžel napadl. Měl ji škrtit, bít a zlomit jí dvě žebra. Obvinění ale nepodala. „Nenahlásila jsem ho, když mě napadl, protože jsem se bála. Byla jsem na tom emocionálně špatně a nechtěla jsem, aby šel Jeremy do vězení,“ vysvětlovala své důvody Loni.

Přišla o práci a domov

Bezprostředně po útoku se ale pár rozešel. Loni se psychicky zhroutila, přestala chodit ven a uzavřela se ve svém světě. „Nakonec jsem přišla o práci asistentky plastického chirurga, nemohla jsem cvičit ani přijímat žádné modelingové zakázky,“ popisuje. Trvalo měsíce, než se zotavila. Jenže mezi tím docházely úspory a začala se potýkat s velkými finančními problémy. Nakonec přišla i o střechu nad hlavou a musela se vystěhovat z pronajatého bytu.

Skončila na ulici, kde žije už několik let. Fotografové exmodelku opakovaně vyfotili s nákupním vozíkem, ve kterém měla všechny své věci. Byla ostříhaná, špinavá a vyhublá. „Pořád mě někdo okrádá. Lidé mi berou věci. Co nejvíc se špiním, aby mě nikdo nenapadl. Čím špinavější jsem, tím lépe. A taky smrdím. Když dělám tyhle dvě věci, zdá se, že to funguje,“ vypráví o životě bezdomovce.

Za problémy mohou drogy

Důvodem všech problémů kdysi krásné modelky je její drogová závislost. Když Loni chtěla pomoci z ulice její kamarádka, odmítla. Stejně tak bezplatné léčení závislosti. Se svým bezdomoveckým životem je zřejmě spokojená. Dokážu žít sama za sebe. Nemám mobilní telefon, ale mám jídlo a kde spát. Někdy dostanu peníze a vždycky najdu jídlo v popelnicích. Mám všechno, co potřebuju, přímo tady,“ řekla.

Co říkáte na proměnu krásné modelky?

Zdroj: Világunk
Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články