Desetiletá dívka ohromila porotu složitou písní, kterou nezvládne ani dospělý

Desetiletá dívka z Kazachstánu se zúčastnila dětské pěvecké soutěže. Vybrala si velmi složitou píseň a nikdo nevěřil, že ji zvládne. Všechny svým talentem nakonec opravdu mile překvapila.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Desetiletá dívka Danaja, pocházející z Kazachstánu, se rozhodla zúčastnit se dětské soutěže na způsob naší Super Star. Tato soutěž se v překladu nazývá „Dětský hlas“. Tato show se natáčela na Ukrajině a jedná se i o ukrajinský pořad. Dívka si vybrala píseň, o které porota nevěřila, že by ji mohla zvládnout takhle mladá dívka. Opak se stal ale pravdou a Danaja si získala srdce nejen porotců, ale stala se i oblíbenou soutěžící mezi diváky. 

iZdroj fotografie: Depositphotos
Mladá dívka se rozhodla pro poměrně složitou píseň

Danaja ohromila volbou písně i svým výkonem

Dívka si pro svůj první den v pěvecké soutěži vybrala velmi náročnou píseň, která nese název Stone Cold. Jedná se o píseň, se kterou by mohl mít problém i kdejaký dospělý jedinec. Píseň Stone Cold nazpíval Demi Lovato. Když se ve svém prvním soutěžním dnu postavila před porotu s touto náročnou písní a začala zpívat, celé porotě bylo okamžitě jasné, že narazili na velmi talentovanou mladou dívku. Dívka s takovým talentem k hudbě samozřejmě dostala možnost pokračovat v soutěži dál.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Dívka překvapila svým talentem

Všichni porotci se kromě úžasu prali také s pocitem šoku, ve kterém se ocitli, když Danaja začala zpívat. Nikdo z porotců nedokázal pochopit, jak se tak mladé dívce podařilo vytrénovat svůj hlas a nacvičit píseň na tak skvělé pěvecké úrovni.

Danaja může pokračovat ve světě showbyznysu

Všichni porotci se shodli na tom, že v Danaje dřímá obrovský talent, který by byla škoda nevyužít. Rozhodně má talent na to, aby se uchytila ve světě showbyznysu. Všichni se shodují na tom, že Danaja má obrovskou šanci stát se v budoucnu velkou pěveckou hvězdou. Její hlas a pěvecké schopnosti jsou ohromující už teď, a to jí je teprve 10 let. Samozřejmě ale záleží na Danaje, čemu se rozhodne svůj život zasvětit. Pokud se chce opravdu uchytit ve světě hudby, musí trénovat dál a nepolevovat. Pokud se tak stane, jednou z ní bude světoznámá hvězda hudební půdy. 

Zdroj: The Voice of the Country

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články