Den po svatbě ji manžel opustil kvůli tchyni. Na obřadu totiž ztropila scénu dala jasné ultimátum

Žena se těšila na den, kdy si se svým vyvoleným konečně řeknou vytoužené ano. Celou svatbu však zkazila tchyně. Právě kvůli ní manželku muž záhy opustil.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud jste někdy plánovali svatbu, někomu s ní pomáhali, nebo vás všechny tyto věci teprve čekají, je dobré vědět, že existuje mnoho detailů, na které nesmíte zapomenout. Nejspíše z toho budete i hodně nervózní, protože si budete přát, aby vše vyšlo podle vašich přání. Tato nevěsta si se svým manželem naplánovala obří svatbu a vše vypadalo dokonale do doby, než se do novomanželského páru začala plést ženichova matka.

Někteří rodiče se zachovají nevhodně

Jakmile rodiče zjistí, že si jejich syn či dcera našli partnera, chtějí jej poznat a zjistit, zda se jedná o slušného člověka. Jestli se na něho mohou spolehnout, postará se dobře o jejich dítě a nebude se k němu chovat zle. Někteří tatínci to však přehání, jedná-li se o jejich dceru, někdy to zase přeženou maminky, které jsou na své syny hodně fixované a nechtějí se jich vzdát. Na této svatbě musela nevěsta řešit něco podobného.

Když nastal den D

„Jako každá nevěsta jsem byla ze své svatby velmi nervózní. I když jsem věděla, že jsme s Patrikem nachystali vše dokonale, tak přece jen mělo jít o velkou událost, na kterou dorazí hodně lidí. Chtěla jsem jen, aby se nic nepokazilo a všichni hosté se dokonale bavili. Jakmile nastal svatební den, nemohla jsem se dočkat, až si užijeme celý společně naplánovaný proces, ale zároveň jsem doufala, že vše bude v pořádku.”

Dokonalá svatba se rychle proměnila v drama

„Zpočátku byla svatba přesně taková, jakou jsem si ji vysnila. Vše šlo podle plánu a všichni jsme se skvěle bavili. Jen má tchyně se netvářila zrovna nadšeně. Když jsem si s ní šla promluvit, dozvěděla jsem se, že jsem podle ní mrcha, a dokonce mi dala facku. Nechápala jsem, o co jí jde, ale později jsem všemu dokonale porozuměla,“ dodala nevěsta Alice. Žena vyprávěla o své svatbě, jež se z ničeho nic proměnila ve velké drama.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Můj muž dostal ultimátum

„O incidentu s tchyní jsem ihned šla říct Patrikovi. Přišlo mi, že věděl více než já. Později večer mi řekl pravdu. Jeho matka mu dala ultimátum – musí si vybrat buď ji, nebo mě. Nejprve jsem to brala jako vtip, ale nebylo to tak. Druhý den po svatbě mě můj muž opustil, hodně jsem se naštvala. Chtěla jsem požádat o rozvod, ale jelikož se Patrik přestěhoval do Jižní Afriky, nešlo to. Musela jsem tedy čekat na jeho návrat.“ Tímto sdělením Alice dokončila své vyprávění.

Jak byste reagovali, kdyby se něco podobného stalo vám?

Zdroj: Honey
Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články