Nově narozená dcera Meghan Markle a prince Harryho je předurčená být dobrodincem

Astroložka Lisa Stardust nyní zkoumá, co hvězdy předpovídají pro malou Lili. Níže najdete příklad, jak Lili (Blíženec) zapadne do rodiny se svou matkou Meghan (Lev), jejím otcem, Harrym (Panna), a bratrem Archie (Býk).

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Princ Harry a Meghan Markle nedávno přivítali na svět své druhé dítě. Jejich dcera Lilibet Diana Mountbatten Windsor se narodila 4. června 2021 v 11:40 v Santa Barbaře v Kalifornii. Byla pojmenována po své prababičce, královně Alžbětě II. (jejíž dětská přezdívka byla Lilibet) a po svojí tragicky zesnulé babičce princezně Dianě.

Co má malá Lilibet společného s horoskopy

Dokonce ani nejvěrnější stoupenci královské rodiny možná neví, že prateta Lilibet, princezna Margaret, je jedním z důvodů, proč jsou dnes horoskopy tak populární. Když se Margaret narodila 21. srpna 1930, astrolog R.H. Naylor napsal sloupek pro Sunday Express, který předpovídal její osobnost na základě hvězd. Ten sloupek byl tehdy tak populární, že začal psát týdenní horoskopy pro každého, nejen pro královskou rodinu.

Slunečné znamení Lilibet znamená, že je předurčena k tomu být dobrodincem

Lili se narodila ve znamení Blíženců. Blíženci jsou známí svou upovídanou, přizpůsobivou povahou a dualistickou osobností, což by se mohlo hodit pro život na očích veřejnosti. Lili bude moct ukázat veřejnosti jednu svoji tvář, zatímco tu druhou bude mít neustále v soukromí. Jako blíženec bude pravděpodobně velmi společenská a bude také motivována jít si za svým životním cílem, ať už to má být cokoliv.

iZdroj fotografie: Unsplash

S její matkou si budou moci plně důvěřovat

Jelikož je Lilibet potomek Lva, znamená to, že bude na každé akci zářit, bude optimistická, velkorysá a energetická osoba. Bude to také vysoce kreativní osoba s velkým srdcem a velkým okruhem přátel. Lili a její matka si budou velice rozumět a budou se vždycky moci bavit ne jako matka s dcerou, ale jako kamarádky.

Lili se stejně jako Meghan narodila v době zatmění

Liliiny narozeniny, 4. června, padly přímo uprostřed sezóny zatmění Měsíce a Slunce(úplně zatmění Měsíce bylo 26.května a zatmění Slunce o několik dní později, 10.června). Její matka (Lev) se narodila 4.srpna 1981, jen několik dní po úplném zatmění Slunce 31.července 1981. O lidech, kteří se narodili do týdne po zatmění se říká, že mají nepopiratelné charisma. Lili bude určitě okouzlující a přinese do světa veliké změny.

iZdroj fotografie: Unsplash

Inspiraci získá od svého otce

Harry (Panna) bude Lilibet učit její nejvzácnější vlastnosti – jedinečnost a nezávislost. Lili bude svého otce považovat za někoho, kdo změnil svět a bude inspirována jít v jeho krocích. Harry bude trpělivý a rozumný otec, který vždy bude sdílet smích se svou dcerou. Budou i na stejné intelektuální vlně.

Ona a její bratr budou mít láskyplné pouto

Lilibet i její bratr Archie (Býk) si budou velmi rozumět, budou nerozlučná dvojka a Archie bude svoji sestřičku vždy ochraňovat. A i když se někdy pohádají, vždy budou stát jeden při druhém, ať se děje cokoliv.

iZdroj fotografie: Unsplash

Co tohle všechno znamená pro malou Lilibet Dianu?

Z Lilibet vyroste čestná a diplomatická dívka. Lidé si nejprve všimnou jejího čestného a soucitného srdce a promyšleného chování a vystupování. Ale co si budeme nejvíce pamatovat, budou její průkopnické způsoby. Chystá se změnit svět, stejně jako její rodiče.

Zdroj: Oprah Daily

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články