Že jsou policisté mrzouti a neumí se bavit? Čtveřice mladých příslušníků vás přesvědčí o opaku. Beze smíchu se dnes neobejdete

Mnoho lidí má s policisty spojenou ochranu, bezpečnost a vážnost. Ovšem ne vždy tomu tak je. U této čtveřice mladých policistů rozhodně ne.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnozí policisté jsou i v osobním životě vážní, natož v tom profesním. Nesmíme zapomínat, že i přes pokutování a jiné nám nepříjemné věci, jsou to jen lidé, a někteří z nich srandu a pozdvižení zbožňují. Důkazem toho je tato čtveřice mladých mužů, kteří se stali virální senzací. Natočili skvělé video z golfového vozíku, kde všichni čtyři zpívají o rozloučení s létem. 

Možná se tato čtveřice zalíbí i vám

Jeden z policistů prozradil, že miluje píseň Summer Nights od Grease. A to již od jeho útlého mládí, kdy mu tato melodie zněla v uších dlouhé roky. Není snad nikdo, kdo by tuto píseň neznal a neměl ji rád. A pokud jste si k písni ještě cestu nenašli, věříme, že po poslechnutí této čtveřice si ji oblíbíte. Natočil ji státní policista státu Indiana Jonathon Amburgrey se svými kolegy Brentem Lembergem, Jonathanem Collem a Dustinem Rutledgeem. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Tradiční vyjížďku parkem se rozhodli si patřičně zpestřit a užít. Zapnuli si kameru, natočili ji na sebe a synchronizovali dokonalou klasiku Grease. Ve videu můžete spatřit, jak tiše projíždějí v golfovém vozíku parkem a po chvíli jistě zjistíte, kdo z policistů je John Travolta z oblíbeného klipu. Jistě jste poznali, že je to policista sedící vlevo.

Pokud máte pochmurný den, video si prohlédněte

Denny samozřejmě potřebuje svou Sandy. Poté, co policista v Travoltově podání začne zpívat, po malé chvíli začne pět i policista na pravé straně. Pěkné podání mužů, kteří dokáží zlepšit den a vykouzlit úsměv na tváři. Brzy se z těch dvou stane dokonalý duet – Danny Zuky a Sandy Olsson. Tak, jak je známo z krásného filmu Pomáda.  


iZdroj fotografie: Depositphotos

Věříme, že každý, kdo shlédne toto video, bude mít lepší náladu. A pokud si myslíte, že tito dva muži mohou být ještě zábavnější, sledujte video až dokonce. I zbylý dva kamarádi ve správný okamžik začnou zpívat. Proč tito policisté natočili zábavné video? Aby všem ukázali, že i oni jsou lidé a umějí se bavit. Svou práci musejí vykonávat poctivě, ale pokud mohou, i oni si rádi oddechnou.  

Zdroj: Seeitlive

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 437 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí